Skocz do zawartości

Audio Video Show 2021


Recommended Posts

Wg mnie - mała szansa na to, by tegoroczne AVS się odbyło.
Jeżeli będzie miało miejsce - to zapewne z dużymi ograniczeniami.

Warto zauważyć, że jest to duże (albo bardzo duże) obciążenie dla wystawców - nie tylko organizacyjnie, ale również finansowo.
Do tego dochodzi duża niewiadoma pod nazwą "Covid" albo "czwarta fala" 😡

Szkoda, bo nie tylko spotkania z nowym (i starym...) sprzętem i płytami oraz prezentacje i warsztaty, ale przede wszystkim okazja do spotkań ze znajomymi.

Przeniosłem bieżący wątek do działu, w którym są inne wątki dotyczące historycznych (czyli tych, które się już odbyły) targów Audio Show i Audio Video Show.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale sam bym odwołał :/

Bo faktycznie to nie tylko ludzie ściskający się w korytarzach ale duża organizacja ze strony wystawców.

Jesli masz sprzedać 1/10 biletów co zwykle. A zapewne tylko wtedy ne będzie ścisku w Sobieskim no to sprawa jest jasna.

Poczekajmy.

Może faktycznie warto rozważyć coś na wiosnę jesli druga polowa roku obejdzie się bez kolejnych zamknięć.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po pierwszej dawce szczepionki. Za chwilkę będę i po drugiej. Nie wiem, może organizatorzy powinni wymagać "paszportów covidowych" bądź testu na brak wirusa. Moim skromnym zdaniem to wirus będzie się za nami ciągnął jeszcze długo i chyba po prostu trzeba nauczyć się jakoś w tej rzeczywistości funkcjonować. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...