Skocz do zawartości

Jakie glosniki do Sony Str gx311


mcu

Recommended Posts

Witam
Potrzebuje o pomoc w wybraniu tanich a w miare dobrych glosnikow do:
Amplitunera stereo sony str gx311 wraz z korektorem sony seq-711
O ile pamietam to chyba 2x60w RMS
Kiedys bez problemu ciagal Tonsile Rondo 300

Muzyka w 80 % klasyczna
Pomieszczenie to salon z kuchnia ok 25m

Wydaje mi sie ze podstawkowe zupelnie powinny tu wystarczyc na podlogowe nie bardzo jest tez miejsce ( zaznaczam ze nie bedzie to grane bardzo glosno ze wzgl na to ze jest to mieszkanie w bloku)

Kwota 1000-1200 ?

Czy Heco Aurora 300 sprawdza sie tutaj ?

Edytowano przez mcu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować więc piszę post.

No wiec od piątku zagościły heco Victa prime 302 że wzgl na budżet. Mama poinformowała mnie już jak miała je w domu 🤭😁

Wiem że to są budżetowe głośniki ale potrafią naprawdę fajnie zagrać!. 

W połączeniu z Sony gx 311 (okazuje się że ma 2x76RMS) przy ustawieniu FLAT bez żadnych ulepszaczy górne pasmo trochę wycofane, średnica nie najgorzej bas niezły ale ciut dudniący. Odsłuchiwalem je wczoraj już odrobinę się wygrzaly, po podbiciu w korektorze górnego pasma, oraz minimalnie srednicy, delikatnym obniżeniu dolnych zaczęło to grać naprawdę fajnie. Zyskały na szczegółowości, przy muz. Klasycznej bardzo dobrze teraz słychać instrumenty, bass już nie dudni(to też zostały maxymalnie odsunięte od ściany ok.25cm, oraz ustawione bardziej pod kątem, jeszcze spróbujemy je ustawić szerzej) przy muzyce rozrywkowej jest dobrze, fajny vocal miękki bass no jest dobrze. Co do wykonania to powiem tak mogło by być ciut lepiej z drugiej strony jak za takie pieniądze to naprawdę nie ma się co czepiać a przynajmniej tej pary.

Dzięki jeszcze raz za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...