Skocz do zawartości

jaki zestaw stereo


mmalpa

Recommended Posts

Cześć,

Jaki zestaw stereo wybrać? Salon ok 30 m2, połączony z jadalnią i kuchnią, ale zakładam część odsłuchową ok 30 m2). Zależy mi żeby były wbudowane serwisy muzyczne typu Spotife,Tidal.

Budżet 5000 pln .Byłem praktycznie zdecydowany na Heco Aurora 700 i do tego amplituner Yamaha R-N602 ,natomiast po przeczytaniu kilkunastu postów tu na forum zgłupiałem :) i nie wiem czy to dobry wybór.

Bardzo proszę o jakieś porady 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kubad napisał:

Byłeś zdecydowany do przesłuchaniu takiej konfiguracji czy poprostu wpadła Ci w oko? 

Nie odsłuchiwałem tej konfiguracji. Po prostu zdecydowałem się na kolumny Heco 700 po wielu pozytywnych opiniach i znalazłem zestawy z yamahą 602. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wypożycz taki set ale z 803.

Miałem w domu 803 ale tylko po to by posłuchać marki Yamaha i powiem Ci jeśli chodzi o funkcjonalność to jest na wysokim poziomie ,YPAO też robi robotę . Co do brzmienia przyzwoite w tej cenie no ale trochę w życiu słuchałem droższych gratów.

Jeśli budżet za mały to używki znajdziesz w tej kasie. Pzdr 

Żeby gołosłowny nie być.

 

IMG20210226075703.jpg

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

No właśnie pytanie dlaczego zacząłeś czytać zamiast słuchać i co zasiało Twój niepokój.

RN 602 / RN 803 + Aurora 700 to taki standard w tej cenie. Sprzęt must have do odsłuchu i sprawdzenia.

Jak nie siądzie to można sprawdzać dalej z kolumnami: Indiana Line Tesi 561 , QAcustic 3050i może większych monitorów? Monitor audio Silver 100

Zapraszam na odsłuch oraz po wyceny

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha RN602/803d w połączeniu z Heco Aurora 700 to na prawdę dobre zestawienie, z którego powinieneś być zadowolony. Koniecznie posłuchaj obu amplitunerów, ponieważ zdecydowanie lepsza kontrolę uzyskasz na wyższym modelu. 
Alternatywą dla Aurory mogą być dynamicznejsze Q Acoustic 3050i lub polskie Pylon Audio Sapphire 25 jeśli chciałbyś uzyskać bardziej zróżnicowany bas. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...