Skocz do zawartości

wymiana głośników- prośba o radę


Dzn

Recommended Posts

Witam. obecnie posiadam zestaw: Amplituner pioneer sx-n30ae do tego głośniki magnat 203 i sub. klipsh r112sw. Przeprowadziłem się mam większy salon i chcę wymienić kolumny magnat 203 na jakieś podłogówki. I tu proszę o poradę co wybrać.  lubię ciepłe barwy dzięku.  Mam na oku manat shadow 207 , audiosymptom i6 copper.  Co doradzacie? A może coś jeszcze innego ale w podobnej granicy cenowej ( ok 2tys zł) . Salon otwarty na kuchnie i korytarz ok 50 mkw- sam salon( miejsce odsłuchowe) 25mkw.

Edytowano przez Dzn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda.

Shadow 207 już nie ma dlatego nikt nie poleca. ale jesli je masz jeszcze gdzieś do dostania to jest to muzykalne, ciepłe brzmienie.

Audiosymptom faktycznie grają ostrzej. Victy określił bym na poziomie grania Shadow. Z tym że Magnat ma wiecej ciepła i basu w dzwieku. Victa jest bardziej równa.

Ewentualnie jeszcze Indiana Line Tesi 561

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiosymptomy grają bardzo fajnie ,a wersja Carbon z ciemnymi głośnikami nie gra wcale ostro ,i gra bardzo przestrzennie .Wersja Copper z miedzianymi głośnikami gra bardziej V-ką i można powiedzieć ,że jest ostra.Jak dla mnie wersja Carbon jest dużo lepsza od wersji Copper.

Edytowano przez Tomasz Kluczynski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...