Skocz do zawartości

Transport: SOtM sMS-200ultra Neo vs Lumin U1 Mini vs PC audio


Kuba7777

Recommended Posts

Ostatnio zastanawiam się, czy moje źródło czyli komputer nie jest zbyt skomplikowany i odpowiednio dobranym transportem biorąc pod uwagę pozostałe elementy całego zestawu stereo. Głównie słucham muzyki w postaci plików FLAC, DSF (SACD) zgromadzonych na dysku. Ponadto mam wykupioną subskrypcję Tidal HIFI oraz Roon.

Proszę o radę czy zakup, któregoś z wymienionych poniżej odtwarzaczy byłby lepszym transportem w porównaniu z moim komputerem?


1. SOtM sMS-200ultra Neo w zestawie z dedykowanym zasilaczem Sbooster BOTW 9-10V.
2. Lumin U1 Mini
Czy może lepiej do komputera dokupić tylko zasilacz liniowy i pozostawić w roli źródła?

Obecnie mój zestaw stereo składa się:
• Listwa zasilająca TAP8 z dc blockerami (Tomanek)
• Filtr sieciowy, reduktor szumów iFi Audio AC iPurifier
• Kable zasilające TOMANEK POWER CABLE
• Komputer pasywny dedykowany wyłącznie do audio z zainstalowanym Roon Rock (obudowa Mini Akasa ITX Euler, płyta główna Asus Q87T/CSM Mini ITX, procesor Intel i7-4765T, pamięć RAM HYNIX (XUM) 8GB DDR3L 1600MHz PC3L-12800s 2 kości, dysk SSD ADATA z zainstalowanym Roon Rock, dysk Samsung SSD 970 EVO NVMe M.2 1 TB z biblioteką muzyki, Matrix Element H kontroler, interfejs Audio USB, zewnętrzny zasilacz kontrolera USB - iFi Audio iPower 9V
• Kabel USB 2.0 typu A - B iFi Audio Mercury USB (Matrix Element H - iGALVANIC)
• iFi Audio iGalvanic 3.0
• Kabel USB 2.0 typu A - B iFi Audio Mercury (iGALVANIC - AC iPurifier2 USB wpięty w DAC)
• iFi Audio AC iPurifier2 USB reduktor szumów
• DAC - Antelope Zodiac Gold  z dedykowanym zasilaczem Voltikus
• Interconect WIREWORLD EQUINOX 8 1m XLR (DAC - końcówka mocy)
• Końcówka mocy Quad Platinum Stereo
• Przewody głośnikowe - Nordost Blue Heaven Bi-Wire
• Kolumny Audiovector SR3 Signature
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...