Skocz do zawartości

Kino domowe do salonu z aneksem 40m2


lukaszja

Recommended Posts

Witam, zastanawiam się nad wyborem mojego pierwszego kina z dobrymi frontami pod stereo lub stereo z późniejszą rozbudową żeby dało się na tym komfortowo również oglądać. Myślę że glównie zestaw bedzie wykorzystywany do telewizji (netflix, nc+, cyfrowy polsat, ps5) ale lubię też posłuchac troszkę głośniej dance, hip-hop. Powiedzmy że procentowo to będzie 70-30. Telewizor jeśli to ma znaczenie mam Sony KD-75XH9299. Budżet to powiedzmy 7tyś, ale jeśli warto do czegoś dołożyć to również jest możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z odsłuchem jest problem ponieważ przebywam w Niemczech i tylko czasem jestem w Polsce a tu jest wszystko zamkiete tak że pozostaje tylko wysłuchać propozycji a żona skonfrontuje cenę z wygladem🤣. Jeśli chodzi o amplituner to po przestudiowaniu forum chyba bliżej mi do Yamahy i wstępnie myślałem nad 4a + heco 700, ale być może ze względu na wielkość pomieszczenia warto pójść troszkę wyżej. Piotrze mógłbyś mi zrobić wyceny Twoich propozycji  wraz z odpowiednim okablowaniem na priv? 

Edytowano przez lukaszja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Wszystko zależy jaki charakter  brzmienia chciałbyś uzyskać. Yamaha RX V4a + Heco Aurora 700set to dobry kierunek jeśli stawiasz na dynamikę i przestrzeń. Warto byłoby także rozważyć wyższy model amplitunera RX V6a, który posiada dodatkowo wyjście Pre Out na końcówkę mocy, dzięki której poprawisz brzmienie w stereo. Oczywiście jest to opcja na przyszłość. 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...