Skocz do zawartości

Kino domowe w salonie jak ustawić ?


Rudy9245

Recommended Posts

witams serdecznie 😀
jestem na etapie okablowania w domu i chciałbym z głową poprowadzić również przewody do kina domowego 😁 jednak mam problem gdyż nie chciałbym kolumn które stoją za lub obok sofy gdyż utrudni to mocno dostęp do okna balkonowego które jest w ksztalcie litery L czyli cały narożnik a z drugiej strony głośnik stałby w jadalni🤦 . Myślałem o zastosowaniu głośników sufitowych zamiast tych wspomnianych wcześniej tylko czy to ma sens ?🤷 albo inne rozwiązanie ? mogę ewentualnie zamontować 2 ale w nadprożu i skierować w dół ale również nie wiem czy to będzie dalawo zadawalajacy efekt dodam że mój budżet to 5-6 tys może to pomoc w tym czy w ogóle jest szansa w tej kwocie coś ciekawego wymyslic...prosze o pomoc z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosowanie głośników w suficie nie spowoduje że będa to surround.

Takie pomysły trafiają coraz częściej. Moim zdaniem gra to średnio. Ale jak nie masz wyboru? To pytanie czy nie szukasz aprobaty tylko.

Dnia 22.05.2021 o 21:58, Rudy9245 napisał:

mogę ewentualnie zamontować 2 ale w nadprożu i skierować w dół ale również nie wiem czy to będzie dalawo zadawalajacy efekt

Pokaż zdjęcie.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Standy za narożnikiem? Obok narożnika?

 

Mogą być tak i tak tylko byle nie kolidowały w życiu codziennym :) by dzieci za nie nie szarpały itd 😛 chcialbym to z głową rozmieścić a by efekt był fajny :) myślałem o amplitunerze denon AVR-X2600H kable kupiłem już KLOTZ TWINAX LY225 myślę że będą no i teraz jaki dobrać sprzęt do tego 80% filmy . Chciałbym dać za kolumny max 6tys  w tym miały by być dwa głośniki sufitowe jeden kuchnia drugi łazienka oraz myślałem by dać tez w salonie dwa przed sofa tylko czy jest ses

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...