Skocz do zawartości

Tania kolumna przenośna z mikrofonem nagłownym


Recommended Posts

Cześć!

Na wstępie, to mój pierwszy post dlatego chciałbym się z Wami wszystkimi przywitać :D Dzień dobry (wieczór)! ;)

Kompletnie nie znam się na tym temacie dlatego zdaję się na Waszą wiedzę i doświadczenie. Poszukuję kolumny przenośnej (na akumulator/ baterię) oraz mikrofonu nagłownego (ewentualnie wszystkiego co jest jeszcze konieczne).
Nie zależy mi na bardzo dobrej jakości dźwięku- kolumna na przede wszystkim służyć mi jako mobilne nagłośnienie podczas występów na scenie.

Zarys sytuacji, który chcę osiągnąć:
-Przyjeżdżam na miejsce występu. Okazuje się, że nie ma nagłośnienia. Wyciągam swoją kolumnę. Ustawiam ją na sali i robię występ.
oraz
-Przyjeżdżam na miejsce występu. Nagłośnienie jest dostępne. Próbuję podpiąć mój mikrofon do nagłośnienia dostępnego na sali. Robię występ. 

Zależy mi na tym, aby mikrofon można było połączyć z innymi urządzeniami.

Cena? Kompletnie nie mam pojęcia ile takie rzeczy mogą kosztować. Czym mniej tym lepiej. W przyszłości zainwestuję więcej w sprzęt. Jak mówiłem, czym mniej- tym lepiej.

Z góry dzięki za pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...