Skocz do zawartości

Upgrade kina domowego


fratczak

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 16.06.2021 o 06:40, S4Home napisał:

Przy takim ustawieniu na płasko trójkątne Klipschę się sprawdza, ale mogło by to zagrać lepiej. Musiały by do Ciebie być ustawione, czyli bokiem.

Mozesz polowac na tańsze uzywane S1 to była kiedyś linia Synergy.

To sobie sprawdzisz.

Piotr

Tylko jak je bokiem zamocować :) Moje uchwyty max 28 cm podobno łapią, a klipsche mają niby 30,2 :) chyba że te 402s z tym żę i tak nie mają równoległych ścianek i uchwyt tego nie złapie w sensowny sposób, chyba że są jakieś inne wieszaki które sobie z tym poradzą.

Wszystkie głośniki mi poprzychodziły już i gra to całkiem nieźle, jeszcze tylko trochę zabawy ustawieniami i będzie pewnie w ogóle super, tylko nie ma czasu :)

Mimo posiadania 3latka w domu podjąłem ryzyko zdjecia maskownic i poza niezłym graniem głośniki prezentują się zacnie, dzięki temu dostałem oficjalną zgodę na zamianę tylnych na takie pasujące do kompozycji (czyli też klipsche), więc chcę to jakoś wykorzystać. Jeśli te 502s czy tam 402s nie przyniosą jakiejś poprawy w tych miejscach w których mogę je zamontować to zastanawiam się czy nie wymienić raptorów na jakieś klipschowe monitory

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lokalizacja jest taka że nikt w to nie przywali, nawet w sumie te uchwyty które mam dadzą radę to złapać jak się nad tym zastanowiłem chwilę dłużej (tylko kolor biały, wiec docelowo i tak do wymiany ). Pozostaje jeszcze przekonać żonę że inaczej się nie da i że to ładnie wygląda :)

Jeszcze trzeba sprzedać stare głośniki bo musiałem obiecać że nic więcej nie kupie póki tamtych się nie pozbędę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...