Skocz do zawartości

Opinia o Paradigm studio 60v3


Pana Sonic

Recommended Posts

2 godziny temu, S4Home napisał:

Chodziły w okolicach 2000-2300 zł ale pandemia zmieniła rynek wtórny także.

Co Ci nie lezy w obecnych kolumnach? Może powinieneś iśc w coś innego niż Paradigm w takim razie?

Piotr

Dzieki panowie ze reakcję, szczerze to pasuja mi monitory 9v6 czysty energiczny dzwiek w kd pod yamaha rxv3800 i pod stereo z sony 770es rowniez dzwiek klarowny i dynamiczny ale studio 15 lat temu to bylo moje marzenie jednak cena nowych mnie odrzucała i dalem sobie spokoj wtedy polowalem na v3 v4 no ale cena i kupilem monitor 9v6 , centralny mam studio cc570v3 w kolorze ktore moglbym zakupic do nich te studio 60v3 , zmiana bardziej z nudy i checi posiadania studio na frontach ale czy to ma tak naprawde sens ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz niedaleko to warto byłoby podjechać ze swoim wzmacniaczem i posłuchać. Nic nie zastąpi Ci odsłuchu. Niektórzy sprzedający idą na rękę i niekiedy umożliwiają wzięcie kolumn do siebie oczywiście wpłacając pełną kwotę. Skontaktuj się ze sprzedającym i ustal szczegóły. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakaś różnica będzie.

Jeśli z nudy to ok. Bo każdy nudę wycenia po swojemu. 

Ja jeździłem na motocyklu tankując go codziennie za 100. Jazda bez celu. Czy się opłacało? Pewnie nie. Ale nie żałuję. 

Inny jedzie do energylandii, ktoś tam kupuje znaczki za 500 zł. 

No i tak dalej 

Z nudy jest ok. 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 1.06.2021 o 07:38, S4Home napisał:

No jakaś różnica będzie.

Jeśli z nudy to ok. Bo każdy nudę wycenia po swojemu. 

Ja jeździłem na motocyklu tankując go codziennie za 100. Jazda bez celu. Czy się opłacało? Pewnie nie. Ale nie żałuję. 

Inny jedzie do energylandii, ktoś tam kupuje znaczki za 500 zł. 

No i tak dalej 

Z nudy jest ok. 

Piotr

Wymiana nastapila i niema porownania z jakoscia wykonania i brzmieniem jesli chodzi o monitor do studio 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2021 o 07:33, S4Home napisał:

Czyli zdecydowanie lepiej? :)

Co się zmieniło.

 

po pierwsze świadomość posiadania jednych z lepszych kolumn marki Paradigm , spełnione marzenie z 2008 roku wtedy były zbyt drogie dla mnie prawie 6 koła

ponad przeciętny wygląd , potęzne kolumbryny robią wrażenie , porządne przetworniki , a jeśli chodzi o brzmienie to łagodniejsze tony wysokie bardziej aksamitne a zarazem podobnie szczegółowo jak w monitor 9v6 , bas urywa łeb i mowie tu o basie dobrej jakosci taki który czuć w kościach a nie jak na wiejskiej remizie slychac go w okolicznych wioskach , no i średnica zdecydowanie wiecej tej średnicy jak w monitorach , w monitorach nie było źle ale kolumny tak jak by zostały zakryte kocem , mimo wszystko monitory to świetne głośniki mam je obok studio i nadal ten dzwiek sie podoba , studio to taka ulepszona wersja tego dzwieku ktory wydobywa sie z monitorów , monitory polece każdemu kto lubi porządne dynamiczne granie bez zadyszki , oba modele studio i monitor łączy napewno dynamika i głośnośc rzadko które kolumny europejskie angielskie mogą dorównac tej marce , oczywiscie audiofile będą sie nabijac z paradigma ze głosne ze takie kanadysjkie altusy do łupania ! tak maja racje bo ich kolumny nie potrafią tego co paradigmy 🙂 

na amerykanskich forach doczytalem ze studio z tamtych lat 60v2 v3 i jeszcze v4 to jedne z najlepszych wyrobów tej marki ze dzisiejsze ich wyroby nie maja polotu do starych studio 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...