Skocz do zawartości

Jaki amplituner stereo do Magnatow Supreme 2002 za Sony DB840QS


Kamil Rusakowski

Recommended Posts

Witam

Co fajnie by się zgrało z tymi Magnatami???Używany musi mieć wyjście na suba bo filmy również oglądam i w muzyce też lubię ( głównie trance,rap i każdy inny rodzaj muzyki) 

A te kolumny jakoś nisko nie schodzą.  Brakuje tego subwooferowego zejścia.

Obecnie okazyjnie kupiony poczciwy Sony DB840QS za 100zl😃 w stereo wydaje mi się zbyt ostro. Eq mam ustawiony pod siebie lecz wysokie rejestry mi daja po uszach. 

 

Niskie tony gleboko jakoś nie schodzą.

Wiem,że te magnaty nie schodzą nisko ale zmiana ampli chyba coś pomoże. 

 

Myślałem nad jakimś onkyo np tx 8050 8150 8250

Yamaha może jakaś 602 np 

 

Kiedys miałem eltax symphony 8.2 vifa onkyo tx818 grało to przyjemniej w stereo.

Z resztą też kupione okazyjnie w uk eltaxy 20£ 

Onkyo uszkodzone wyłączało się co jakiś czas lecz kupione za 10£ na giełdzie i grało to przyjemniej mniej ostro.

 

Czytałem,że magnaty mają niedobory wysokich tonów a ja to widzę tak,że wysokie biją po uszach a niskie grają takim middbasem.

Fakt są mocne czuć uderzenie przy głośnym słuchaniu za chwilę też są uderzenia sąsiada w drzwi

 

Pozdrawiam 

20210601_164607.jpg

20210601_164528.jpg

20210601_164649.jpg

20210601_164652.jpg

1314040474_0.jpg

Screenshot_20210601-165606_Chrome.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

No bo nie powinieneś wybierać amplitunera kinowego.

Yamaha RN 602 mogła by być ok. To nowy produkt , funkcjonalny. Chcesz lepiej brzmiący to Yamaha AX 900 + WXAD 10. I będziesz miał basy.

Piotr

Najpierw kupilem tego sony Za 100zl a potem magnaty,  z myślą że zmienię kiedyś tego Qsa.

Dzięki za podpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Q21 napisał:

Yamaha RN602 byłaby dobrym wyborem. Jest to mocny amplituner stereo, który zapewni przestrzenne i szczegółowe brzmienie. Dodatkowo masz pełen dostęp do opcji sieciowych. 

Rozumiem a co z onkyo 8150 8250 np.

Yamaha gra skrajami pasma a te magnaty walą wysokimi po uszach przy tym sony 840qs w stereo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...