Skocz do zawartości

Słuchawki do gier za ok 250zł


Recommended Posts

Cześć Wszystkim! Jako iż wcześniej pomogliście mi wybrać świetne słuchawki do telefonu, postanowiłem raz jeszcze poradzić się was w sprawie zakupu.

Szukam słuchawek do grania na PC, najważniejszym aspektem jest dla mnie pozycjonowanie. Gram głównie w gry typu FPS, więc możliwość precyzyjnego określenia gdzie znajduje się przeciwnik jest dla mnie bardzo ważna. Próbowałem ratować stare Razer Kraken 7.1 v.2, jednak ciągły pisk w lewej słuchawce irytuje mnie do tego stopnia, że nie mogę ich używać. Do tej pory grałem na superlux hd681 evo mkii, bardzo podoba mi się ich brzmienie, jednak pozycjonowanie jest tragiczne, potrafię jedynie rozróżnić czy ktoś jest po mojej lewej lub prawej stronie..., jakość wykonania też woła o pomstę do nieba.

Obecnie używam karty dźwiękowej z płyty MSI MAG B550M MORTAR, jednak jeśli jest to konieczne, mogę kupić riser i używać karty dźwiękowej ASUS Xonar DX.

Nie wymagam by słuchawki miały mikrofon, i tak używam oddzielnego. 

Zastanawiałem się nad SPC Viro Plus, jednak obawiam się o podobno słyszalny szum. Brałem pod uwagę również Razer blackshark v2, ale po przygodzie z krakenami, jakoś nie jestem przekonany co do jakości tych słuchawek.

Chciałbym mądrze wydać te pieniądze, tak więc proszę was o pomoc! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, postanowiłem podnieść nieco budżet, do 300zł. Widzę wiele pozytywnych recenzji słuchawek hyperx cloud alpha, jak i cloud II. Co o nich myślicie? Nie ukrywam że chciałbym korzystać z tych słuchawek przy użyciu mojej zintegrowanej karty dźwiękowej. Słuchawki otwarte w ostateczności mogą być, ale preferuje konstrukcje bardziej tłumiące dźwięki otoczenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka :) . Cloudy od pierwszej ich generacji wywodzą się z Takstar Pro80

636017_2_f.jpg

Takstar Pro 82 są ich następcami są to zupełnie inne słuchawki.

i-takstar-pro82-czarny.jpg

Do Pro 82 podobnie wyglądają A4Tech Bloody M550

f1.jpg

To jednak zupełnie inne słuchawki. Naprawdę dobre i świetnie wykonane w swojej cenie.

Jest więcej słuchawek o podobnym wyglądzie np. Sony MDR-1A i wiele modeli Audio-Technica może je przypominać.

ISK HD9999 to niezłe słuchawki, ale raczej do muzyki o wyraźnie ukształtowanej na V charakterystyce pasma przenoszenia. 

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica polega na innych przetwornikach. Te starsze brzmiały trochę zbyt ostro. W nowych są zupełnie inne przetworniki lecz ogólna charakterystyka pasma przenoszenia jest dość podobna. Tak wygląda ich porównanie :

silv-vs-black-1.png?w=800

Na czarno jest charakterystyka nowszej wersji. Podejrzewam ze obecnie są już chyba tylko te nowe w sprzedaży.

comparo-drivers.jpg?w=800

Tu na zdjęciu po lewej są nowe przetworniki. Widać ze średnica cewki jest większa. Zmierzona rezystancja nowych to 28 Ω, a starych 32 Ω.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie czekam do 15, kupuję dzisiaj.

EDIT

Kupiłbym, ale nigdzie nie widzę aukcji z wysyłką z polski :/

EDIT 2

Zamówiłem z amazon.de

cena w okolicach 300zł, darmowa przesyłka, niepokoi mnie jednak fakt, że nie naliczyło mi VAT, to normalne? 0_o

Edytowano przez Zacny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dzisiaj widziałem dostępne Takstary Pro 82 w mp3store.pl Zamawiając na amazon.de bardzo możliwe ze wysyłka będzie z magazynu z Polski, bo tu również mają swoje magazyny. Jeśli chodzi o vat to normalne.

https://mp3store.pl/sluchawki/hi-fi-studio/takstar/2017151097354111353/6947381002817/takstar-pro-82-black

https://mp3store.pl/sluchawki/hi-fi-studio/takstar/2017021041065121309/6947381002824/takstar-pro-82-silver

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@MobyDick @Asia @JaZz, słuchawki właśnie przyszły, niestety wygląda na to że dostałem starszą wersję (białe pudełko, ISO kończy się na 2015). Mimo to grają świetnie. Muzyka brzmi bardzo przyjemnie i naturalnie. Bass nawet na najwyższym ustawieniu jest delikatny i nie tłumi reszty. Jutro sprawdzę jak radzą sobie w Warzone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...