Skocz do zawartości

Słuchamy oczami czyli design w audio


Asia

Recommended Posts

To musi być eksplozja kontrolowana. Ugnieć z tego C4 takie sznurówki i oklej ścianę w wymaganym wymiarze. No, przecież nie będę Cię uczył - zapomniałeś już jak się to robi?

PS Tylko uważaj na sprzęt. Jakiś parawan, czy zasłonka by sie przydały aby za dużo kurzu nie osiadło na kolumnach, masz przecież gości w sobotę.😉.

Edytowano przez Rega
literówka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, HQ150 napisał:

Żeby oddać potęgę to zobacz w skali z sylwetką człowieka

WOW, ale bydlaki :D Cena pewnie proporcjonalna do wielkości? ;)

18 minut temu, Khedron napisał:

Niestety drogi sprzęt, w tym kolumny to często takie stylizowanie na siłę, dalekie od estetyki, po prostu ohydne, byle rzucało się w oczy i było rozpoznawalne. Krzykliwe bezguscia mające obwieszczać status finansowy właściciela.

Coś w tym jest, ale to zależy. Z tych wklejonych przeze mnie podobają mi się tylko te pierwsze, ale i tak nie do końca. Wyglądają nieźle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jet mój styl kolumn? Ciężko powiedzieć. Na pewno nie powinny być zbyt krzykliwe, jak to określiłeś. Całkiem podobają mi się Legacy Audio, te trzy najdroższe w ofercie.

image.png.bd7fc410ff95e795dfd29b1612d704f6.png

image.png.d56ccccd7da46a681f1742f119799242.png

image.png.c97ab317474431959d509beee8625d83.png

Całkiem dobry styl. Potężne, majestatyczne, ale klasyczne, choć nie do bólu proste. Takie w sam raz bym powiedział ;)

2 minuty temu, HQ150 napisał:

Nie właśnie tanio okazja.

Najdroższe ich paczki coś chyba pod dwa miliony euro:-)

Co to za marka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Khedron napisał:

Moim zdaniem jedne z najładniejszych kolumn dostępnych obecnie na rynku to Altusy 380S, najlepiej  z fornirowymi bokami albo czaeno- czerwone.

O gustach się nie dyskutuje , ale widziałeś te Altusy na żywo ? Jak one są skromne ...... . Lakierek bije po oczach na kilometr , a żółte to już kicz kiczów :) 

altus.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię też surowo wyglądające kolumny, mam tu na myśli sprzęt profesjonalny. Mają w sobie jakiś urok.

1 godzinę temu, HQ150 napisał:

Nie właśnie tanio okazja.

Najdroższe ich paczki coś chyba pod dwa miliony euro:-)

Kurde, wziąłbym do kuchni, tylko trochę nisko jest :D

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...