Skocz do zawartości

W audio przygodzie pewne są tylko zmiany? ELAC SOLANO bs283 vs ATC scm 7v3


kaczadupa

Recommended Posts

Taka mała sugestia dla autora. Gdyby chciał mieć ATC ale jednak lepsze to może dobrą opcją jest ATC serii classic? Wiem że budżet zupełnie inny ale jednak brzmienie też oferują całkiem inne. Więcej jest namacalności dźwięku, scena jest głębsza i szersza, góra błyszczy, środek czaruje a dół wypełnia odpowiednio muzykę ;) Można zakończyć poszukiwania :)  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za propozycję, z pewnością fantastyczne granie, jednak ta cena dla mnie nieosiągalna... A i jestem przekonany, że moje Cyrusy to nie jest najlepszy partner dla każdego! modelu ATC.

Tak to już jest, niby kupujemy mały  monitorek za ok. 5kzł więc wydaje się, że zagra z elektroniką za powiedzmy 7-8kzl a rzeczywistość okazuje się inna... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2021 o 07:52, kaczadupa napisał:

To fakt. U mnie i dla mnie jednak za ciepło. Zabrakło troszkę świeżości na średni, troszkę więcej blasku, troszkę metaliczności na górze. Wczoraj późno w nocy podłączyłem ATC i jednak z Cyrusem lepiej się to dogaduje, oczywiście też nie jest idealnie. Ale czy kiedyś jest? :) Trzeba iść dalej bo życie ucieka, cdn. 

Mowiłem od początku. Jeśli ATC lubiłeś, nie że akceptowałeś, tylko lubiłeś to ELAC nie jest dla Ciebie.

To bardziej spróbuj PMC

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, S4Home napisał:

To bardziej spróbuj PMC

Podziękował za PMC, chociaż mają potencjał ale stosunek cena/brzmienie to dla mnie... 

Jeżeli już coś jeszcze sprawdzę to tylko AP Step plus ponieważ całkiem ciekawie  z Cyrusem 8.2 zagrały AP C3 (te klamoty  się zwyczajnie lubią). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...