Skocz do zawartości

Słuchawki dla basshead'a ~1000zł


Recommended Posts

Cześć. Poszukuję inspiracji odnośnie brzmienia basowego na słuchawki. Mam od ok. 10 lat Ultrasone HFI780 przerobiłem je nieco, przewód z obu muszli, odsłoniłem im na przetwornikach więcej otworów. Grają pięknie, ale zakupiłem niedawno w dobrej cenie Ultrasone Performance 880, te grają dużo lepiej w paśmie średnim i wysokim, ale mają zdecydowanie za mało basu. Chciałbym coś lepszego od moich przerobionych 780tek. Kumpel mi dał posłuchać DT770, ale one nie umywają się do moich Ultrasone 780. Dlstego myślę, że nie znajdę nic lepszego niż Ultrasone PRO900. Nie słuchałem, ale po recenzjach to jest to czego szukam. Proszę o alternatywy. Chętnie wziąłbym na odsłuch jak ktoś ma. Źródło u mnie Prodigy Cube, zmodyfikowane, na wyjściu słuchawkowym wlutowałem sobie podstawkę do ampów, więc mam w sumie możliwość zmiany ampów w dwóch miejscach na ścieżce audio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie posłuchaj rumuńskich Meze 99 Neo, które zapewnią mięsisty bas, soczystą średnicę oraz łagodną ale nie pozbawioną szczegółów górę. Nieco ponad zakładany budżet masz Audio Technica ATH A990z, które względem Meze zapewnią zdecydowanie lepszą separację oraz głębię. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...