Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 3000 zł.


czakub

Recommended Posts

Cześć, 

Poszukuje zestawu stereo do ok. 3000 zł, słucham głównie rocka, jazzu i trochę hip-hopu. Pokój ma wielkość ok. 20m^2, zależy mi bardzo na wejściu phono. Zastanawiam się nad kolumnami Tannoy Mercury 7.4, co o nich sądzicie? Największy problem sprawia mi wzmacniacz, nie potrafię się zdecydować na konkretny model. Najlepiej, żeby był to sprzęt nowy. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onkyo A-9050 jest godny polecenia. Jeśli chciałbyś uzyskać muzykalniejszy charakter brzmienia to polecam koniecznie posłuchać NADa C316bee, który również posiada wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy i świetnie zgrywa się z Tannoyami. 
Nie napisałeś jakiego brzmienia oczekujesz, pytanie czy Tannoy Mercury 7.4 słuchałeś wcześniej czy opierasz się wyłącznie na wyglądzie i informacjach z sieci? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdziesz już 9050 nowego. Po nim był 9150 i też juz raczej go nie będzie.

Tannoy 7.4 to bardzo fajne kolumny. Też nie wiem czy dostaniesz jeszcze nowe. Wybrałeś akurat dwie firmy które najbardziej zostały dotknięte przez Covid.

Jednak polecam bo to bardzo dobrze wycenione i fajne kolumny.

Jesli nie znajdziesz to daj znać będziemy szukać czegoś innego.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Q21 napisał:

Onkyo A-9050 jest godny polecenia. Jeśli chciałbyś uzyskać muzykalniejszy charakter brzmienia to polecam koniecznie posłuchać NADa C316bee, który również posiada wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy i świetnie zgrywa się z Tannoyami. 
Nie napisałeś jakiego brzmienia oczekujesz, pytanie czy Tannoy Mercury 7.4 słuchałeś wcześniej czy opierasz się wyłącznie na wyglądzie i informacjach z sieci? 

Opieram się tylko na informacjach w sieci, niestety nie miałem szans ich posłuchać.

4 minuty temu, S4Home napisał:

Nie znajdziesz już 9050 nowego. Po nim był 9150 i też juz raczej go nie będzie.

Tannoy 7.4 to bardzo fajne kolumny. Też nie wiem czy dostaniesz jeszcze nowe. Wybrałeś akurat dwie firmy które najbardziej zostały dotknięte przez Covid.

Jednak polecam bo to bardzo dobrze wycenione i fajne kolumny.

Jesli nie znajdziesz to daj znać będziemy szukać czegoś innego.

Piotr

Dziękuje, poszukam ich jeszcze, jeśli nie znajdę to tam znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...