Skocz do zawartości

Kino domowe do 50m2.


Palermo

Recommended Posts

Witam. Zwracam sie o pomoc. Poszukuje zestawu kina domowego / muzyka 80%-20% Budżet ok. 5000zł. Metraż jak w tytule. Pokój ma wymiary 8m x 6m. Ok. 5 metrów od tv. Kanpa jak i tv usytuowane po lewej stronie pokoju. Czy takie cos bedzie ok? (amplituner- głośniki 5.1-sub) Yamaha 4a - Quadral Quintas 6500 LE / polk audio T531- Fyne Audio F3.8/magnat 302a. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Masz bardzo duże pomieszczenie do nagłośnienia i zestawy, które przypadły Ci do gustu są skierowane bardziej pod metraż około 20-25m2. Tutaj optymalnym rozwiązaniem byłby Heco Aurora 1000 czy Pylon Audio Sapphire 31 set ale w obu przypadkach mocno wyszedłbyś poza zakładany budżet. Jeśli nie jesteś bardzo wymagający to Polk Audio T531 czy Quadral 6500 powinny przypaść Ci do gustu. Polk Audio zapewnią muzykalne brzmienie z bogatym środkiem natomiast Quadral poprawią dynamikę oraz separację. Możesz jeszcze zwrócić uwagę na Pylon Audio Pearl 25 + sat + center + Magnat 302a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Bałem sie takiej odpowiedzi🙂. Wiadomo ze 5000 zl nie jest sztywne ale na grubszy zakup mnie nie bedzie stać. Prawie kupilem soundbar JBL 5.1 ale na szczescie anulowali mi zamówienie. Poczytalem i myślałem ze jak doloże drugie tyle to będe zadowolony na lata. W razie co amplituner yamahy może byc? A które głośniki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...