Skocz do zawartości

Voice Kraft 6360?


Deter84

Recommended Posts

To sprzęt dla baaaaardzo, ale to baaaaardzo mało wymagających klientów. Na ceneo opinia którą przytoczę:

Wizualnie jest ok. Natomiast technicznie zawiodłem się na całej linii, jeszcze tego samego dnia zwróciłem do sklepu. Największe minusy to:
- Brak płynnej regulacji głośności... (Najniższe ustawienie na 01, sprawia że.jest już dość głośno... Zwiększanie mocy 02,03 itd nie wiele zmienia, dopiero powyżej 10 jest znacząca różnica)
- Bardzo słaby tuner... Na pożarnej antenie ledwo łapie kilka stacji i to w szumach
- Niby jest regulacja Bassu i nawet podbicie... Ale chyba nawet UNITRA z lat 70 miała lepszy bass niż sprzęt z 2021 roku..
- po włączeniu tryby Bluetooth jest dużo słabsze przenoszenie dźwięku
- ostatni ogromny minus to moc... 2X80W na frontach to tylko na papierze... Nie ma opcji żeby ten wzmacniacz napędził większe głośniki niż jakieś samochodowe speakery
Tak się napalilem, a zawiodłem na całej linii. Nie polecam

Inny opis...

Sprzęt zewnętrznie trafia w mój gust, fajne funkcje, dobra moc w tej cenie to wszystko zasługuje na plus, mile zaskoczony. Jednak takie rzeczy jak brak stendby, brak płynnego ściszania do samego końca, trudna obsługa tunera - brak możliwości wybrania nr zaprogramowanej stacji, ciągle ciche terkotanie podczas słuchania stacji z wewnętrznego tunera, oraz pojawiające się od czasu do czasu w głośnikach b. głośnie trzaśnięcia. Odtwarzanie z USB to jedynie odtwarzanie wszystkich plików po kolei bez możliwości jakiegokolwiek wyboru. Również nie ma informacji na ten temat w instrukcji. To wszystko powoduje iż minusy przeważają. Warto się zastanowić nad własnymi potrzebami przed zakupem.

Generalnie... Daj sobie z tym wynalazkiem spokój

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...