Skocz do zawartości

Pierwsze stereo zielonego w temacie


gutozaur

Recommended Posts

23 godziny temu, gutozaur napisał:

Rozumiem, radia jeszcze nie nastroilem i nie sprawdzałem innych źródeł. Czy jest możliwość podłączenia tego "lepiej"? Jest jeszcze coaxial ale w tv nie mam takiego wyjścia. Chinche to chyba gorsze rozwiązanie.

No nie ma. Bo problemem jest sam TV. więc wszelkie kolejne przelotki tego nie poprawią.

21 godzin temu, gutozaur napisał:

A powiedzcie mi jak poprawnie podłączyć amplituner z subwooferem. Do amplitunera podłączam Chinche do sub pre out a do subwoofera tez jednym chinchem do line in czy kablem chinch typu Y do dwóch wejść line in?

PXL_20210617_081321916.jpg

Pojedynczym chinchem podłączasz z sub out amplitunera do na przykład LEFT input. Czyli tak jak masz.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, S4Home napisał:

No nie ma. Bo problemem jest sam TV. więc wszelkie kolejne przelotki tego nie poprawią.

Pojedynczym chinchem podłączasz z sub out amplitunera do na przykład LEFT input. Czyli tak jak masz.

 

Ok bo widziałem gdzieś na filmie że niby powinien być chinch typu Y ale później mówili że rzadko kiedy lewy kanał różni się od prawego dlatego wystarczy jeden. Dzięki za upewnienie mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...