Skocz do zawartości

Zestaw stereo do niedużego (14mkw.) pomieszczenia - ok. 2500 zł


janeqq

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

7 godzin temu, S4Home napisał:

A8 juz kosztuje swoje. Tu warto sprawdzić go dokładnie z innym większym sprzętem audio.

Q5 PRO jest po prostu tani.

Piotr

Ponowie swoje pytanie jak on sie ma w porównaniu do AD18 bo na papierze AD18 jest chociażby mocniejszy ma 80w na kanał

Edytowano przez jar09
Błąd ortograficzny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ta moc wygląda na papierze. AD18 był sprzedawany początkowo zasilaczem o mocy kilkadziesiąt watów. Z tego co wiem obecnie dają do niego zasilacz o mocy nieznacznie ponad 100W, z którym był wcześniej sprzedawany Q5 pro. Za to obecnie Q5 pro ma na wyposażeniu zasilacz o mocy około 120W. Ich moc będzie najprawdopodobniej dość podobna z zasilaczami z którymi są sprzedawane. Aby AD18 osiągnął deklarowaną moc, potrzebował by zasilacza o wyższym napięciu i większej mocy. Nie ma pewności czy ten wzmacniacz wtedy działał by zbyt długo.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RLC napisał:

Gdzie kolega mieszka zapraszam na odsłuch Q5 + Elac'i 🙂 

Jaki masz budżet na całość?

Narazie to plany ale jak już bym się decydował budżet nie większy niż cena smsl,kolumny mam takie jak pisałem i narazie nie będę zmieniał bo te sa nowe a mieszkam w Piotrkowie Trybunalskim

Edytowano przez jar09
Błąd ortograficzny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, jar09 napisał:

Ponowie swoje pytanie jak on sie ma w porównaniu do AD18 bo na papierze AD18 jest chociażby mocniejszy ma 80w na kanał

Szczerze nie wiem. Q5PRO mieliśmy.

AD 18 i A8 nie. Sluchałem ich ale bardzo krótko przy okazji. Więc wole się nie wypowiadać.

Mozesz od nas go wypożyczyć. Chyba aktualnie jest u kogoś na testach. Ale jesli wróci to zapraszam, wyślemy do Ciebie.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...