Skocz do zawartości

odtwarzacz cd do 200


wielebnyj

Recommended Posts

Witam. Od pewnego czasu chciałem zakupić jakiś odtwarzacz CD do około 150-200 zł aby od czasu pościć se kilka kurzących się płytek. Wiem, niezbyt szalony budżet, ale nie jestem zbyt wymagający.  Tylko nasuwa się pytanie czy znajdzie się w tej granicy cenowej jakiś używany odtwarzacz na którym można polegać? Słyszałem dobre rzeczy o firmie onkyo np model 7111. Na chwile obecna podpiąłbym go do aktywnych głośników edifiera, później być może zainwestowałbym w jakieś kolumny. Nie wiem jak to duże znaczenie ma w tym progu celowym, ale z muzyki interesuje mnie głównie old schoolowy rock i metal.  Z góry dzięki za pomoc

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony mogę polecić Technics SL-PG490. Można go kupić naprawdę tanio, brzmienie powiedzialbym lagodne z misiowatym basem. Do ostrzej grających systemow. A co najważniejsze czyta wszystko, nawet tzw plyty "chodnikowe". A z tym czytaniem płyt bywa różnie.

Edytowano przez soberowy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Myślałem ze nawet w tym przedziale cenowym się coś podstawowego znajdzie. A w jakim budżecie można już szukać jakiś sprzęt który bez problemu posłużyłby przez kilka lat? Mówimy tu o 300, 500 czy jeszcze więcej zł?

No właśnie z tym przesłuchaniem też jest problem, bo mieszkam na przysłowiowym zadupiu, więc jedyna opcja to przesyłka z allegro. A czy macie jakieś opinie o tych tańszych modelach sony np cdp 690?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...