Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szampański właśnie jest taki trochę do bani, rzekłbym nawet, że lekko kiczowaty.  Ja najlepiej lubię aluminiowy - szczotkowany. Ale wiem do czego pijesz draniu dokuczliwy 😆   A wiesz, że Accu w pełnym słońcu wygląda jeszcze ciemniej, prawie brązowo? Nie wiem jak to działa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczotkowanie aluminium spoko najgorsze matowe sprzętu jakże widać te paluchy ehhhh :(. Accu faktycznie ma dość ciemny ten kolor, stare CD Marantza np miały szampański taki jaśniejszy szczerze mi całkiem się podoba, ale to też zależy od wyglądu kształtu samego sprzętu czy rozmieszczenia na nim elementów logo, przycisków ich kształtu itd

A czasem trzeba sobie podokuczać ;). Kiedyś był taki fajny wykres jak ludzie widzą twój sarkazm 1% rozumie i śmieje się z tobą a 99% uważa cię za kompletnego debila 😆😆

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fafniak napisał:

Specyfik do zmiany barwy zamówiony

Front tylko robisz, czy całość (ile się tam da)?  Aż jestem ciekawy czy to równo wyjdzie bo będziesz chyba malował a nie zanurzał w preparacie. Mogą wyjść jakieś wzorki - a wtedy możesz być poproszony o uzasadnienie takiej decyzji i wyjaśnienie swojego gustu (w końcu to forum dyskusyjne 😆

Wyczyść to porządnie przed całą akcją bo to chyba ważne. No i czekam na zdjęcia jak wyszło. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2021 o 13:00, Fafniak napisał:

Jak zdjąc tą cholerną nakładkę na szufladę ?

Spojrzałem u siebie jak to jest w CDX -1060 , mam dwie śrubki pod spodem , odkręcam i tyle. Spójrz od spodu czy coś takiego nie ma.

A jak nie ma to znaczy , że może jest wklejone. A jak wklejone to tylko zostaje :) 

szlifierka.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2021 o 13:00, Fafniak napisał:

Jak zdjąc tą cholerną nakładkę na szufladę ?

@Audio Autonomy ? Podpowiecie?

Nie wiem jak dokładnie jest w tym modelu, bo go nie miałem u siebie, ale zwykle te nakładki na szufladach wysuwa się do góry. Zazwyczaj wchodzą na szufladę na zatrzaski, ale czasami są też śrubki o których pisze @tomek4446. Jeżeli nie widać tam żadnych śrubek, to próbuje delikatnie wycisnąć tą nakładkę do góry. Zobacz też w którym miejscu łączy się ona z szufladą. Będziesz wiedział gdzie naciskać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu to wygląda trochę tak jakby to nie sam ten srebrny element miał być zdejmowalny. Wygląda jakby łączenie z szufladą było trochę dalej (zaznaczone na zdjęciu). Może tam widać zatrzaski?

Zwykle do zdjęcia czoła szuflady trzeba użyć trochę siły, ale na 100% to nie jest tak, że trzeba sięgać po młotek :)

20210612_121053.thumb.jpg.0d9b966ade8097c9b7ccc4a1959bd034.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No niestety nie moge polecić tego specyfiku do barwienia aluminium :(

Po pierwsze, trzeba by kupić ogromną ilość tego płynu aby zanurzyć elementy, może wtedy byłoby ok.

Nakładanie pędzlem, tworzy niestety smugi, pomimo tego że pierwotnie warstwa (na mokro wyglada ok.)

A czasem tworzy... plamy ?!?!?!!?!?

plamy :

IMG_20210623_085450109.thumb.jpg.e22354821449704bfdca765bddc576c9.jpg 

IMG_20210623_085456035.thumb.jpg.2a0ea26ae034de81c03edbd8cf0e7be8.jpg

smugi :

IMG_20210623_085620771_HDR.thumb.jpg.13b39e2da3a673b40bf022d796e7dd8c.jpg

 

A jeżeli chcemy poprawić PO wyschnięciu :

IMG_20210623_085524466.thumb.jpg.6475d9ea1457d4373283630aa677d3d7.jpg

I o ile jest to fajny efekt, to jednak zbyt jasny i.... śmierdzi :(

Odradzam, chyba że chcecie wydać masę kasy na preparat tak aby zanurzyć elementy.

Przy 35 zł za75ml (chyba) to myślę że malowanie proszkowe wyjdzie taniej :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...