Skocz do zawartości

Zestaw kolumn, miksera i mikrofonów do 2000 zł


Quball Hius 2

Recommended Posts

Hej, jestem tu nowy. Potrzebuję kolumn na pole do jakiegoś grilla (jestem bardzo sfrustrowany tym, że obecnie korzystam z mojego zestawu kina domowego, wpychanie kabelków pod listwę po skończonej imprezie nie jest zbyt wygodnym sposobem) no i czasem wewnątrz też można by było. Zależy mi na dobrym bassie, ale nie potrzebuję też jakichś potworów, które rozwalą mi bębenki w uszach.

I mam w głowie trochę pytań co do tego zestawu (jestem nowicjuszem w tym segmencie więc przepraszam za słabe nazewnictwo)

1. Czy kolumny muszę podłączyć do tego "czarnego pudła", czyli wzmacniacza chyba, czy mogę bezpośrednio do miksera?

2. Jak w ogóle to wszystko podłączyć (chciałbym, aby muzyka leciała z Macbooka, dwa bezprzewodowe mikrofony no i dwie gitary basowe, czyli chyba mikser 4-kanałowy)

Znalazłem coś takiego: https://www.audio24.pl/zestaw-naglosnieniiowy-afp3-1.html?gclid=CjwKCAjwtpGGBhBJEiwAyRZX2hhAauj61o15CpazltojsTg41CoEZRjTQW8WN61gbtddtIqiZv6DLxoC9EEQAvD_BwE

Ale strasznie śmierdzi mi chińskim szajstwem.

Edytowano przez Quball Hius 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...