Skocz do zawartości

Yamaha s501, które kolumny heco 700 czy audiosymptom i8?


jasam1991@wp.pl

Recommended Posts

Witam, 

 

Kupiłem amplituner yamaha s501. Mam jeszcze 10 dni na zwrot, więc muszę szybko zamówić kolumny gdyby mi nie spasowalo. Niestety najblizszy sklep audio mam 300 km. 

Wcześniejszy zestaw jaki miałem to onky 8250 z pylon perl 27 i byłem niezadowolony z tego grania. 

 

Kolumny muszą być nowe. W oko mi wpadły dwie sztuki. 

 W tej samej cenie są praktycznie :

1.heco 700

2.audiosymptom i8

 

Muzyka której słucham to pop, hip-hop, i rock. 

 

Pokój to okolo 31 metrów kwadratowych z aneksem kuchennym. 

 

Które lepiej się zgraja z yamaha? Które  są lepszymi kolumnami? 

Jedni np. Audiosymptom chwalą i mówią, że w tej cenie ciężko  lepszego znaleźć, a drudzy że to chińskie g..... 

Prosze pomóżcie bo najpóźniej jutro muszę jakieś zamówić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Spróbuj koniecznie posłuchać, głośników Indiany Line Nota 550X https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podlogowe/indiana-line-nota-550.html

to ciepłe, przyjemne w odbiorze głośniki. Z elektroniką Yamahy, stanowi to ciekawą propozycję. 

Zapraszamy Cię na prezentację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Do Yamahy zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będą Heco Aurora 700. Możesz w takim metrażu pomyśleć także o większym modelu Aurora 1000, które zapewnią potężniejsza podstawę basową. Audiosymptom potrzebują cieplejszego wzmacniacza takiego jak NAD czy Musical Fidelity. 
Indiana Line Nota 550x to bardzo dobre kolumny, które świetnie zgrywają się a Yamahą ale sprawdziłyby się w 20m2. Tutaj koniecznie pomyśl nad Indiana Line Tesi 661. 
Możesz jeszcze zwrócić uwagę na Q Acoustic 3050i, które zapewnią Ci dynamiczne i przestrzenne brzmienie z mocnym dołem. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...