Skocz do zawartości

Wzmacniacz do B&W 706S2


Grzesiek202

Recommended Posts

37 minut temu, Dedal75 napisał:

Tzn zaczyna się coś dziać i jest fajne brzmienie , czy wcześniej jest za cicho by ocenić brzmienie i nie specjalnie to gra ? 

😁 Pzdr

Na razie włączyłem wzmacniacz dopiero na 5 minut. Może to takie pierwsze wrażenie. Sprawdzę później.

A tu druga część "eksperymentu".

 

Nie wiem, czy w ogóle usłyszę różnicę, nie wiem czy mi coś "podejdzie", łącznie ze wzmacniaczem, bo Unico Primo to naprawdę bardzo mocna (również dosłownie) konkurencja, ale coś w tych hybrydach jest.

IMG_20211006_143624.jpg

Edytowano przez Grzesiek202
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Nie głośno, ten typ tak ma. Tak jest spasowany potencjometr.

Ale nie wszystkie modele , egzemplarze tak maja. Z tym że to nie jest wada. Po prostu tak ma.

Ale jesteś z niego zadowolony?

Piotr

 

Dokładnie tak jest z potencjometrem w moim egzemplarzu.

Czy jestem zadowolony?

Nie miałem jeszcze okazji go dłużej posłuchać, no ale bardzo dobrze znam MK5. W tym momencie jestem zadowolony, choć dopiero teraz, po przesłuchaniu większej ilości sprzętu, zaczynam powoli rozumieć jak te klocki się układa. Kolumny, ich sposób grania + wzmacniacz i jego charakterystyka + źródło + inne komponenty + akustyka i mamy wręcz nieskończoną ilość kombinacji.

Dźwięk Haiku mnie intryguje odkąd go usłyszałem pierwszy raz. Ppodoba mi się jego "soczystość", która jednak nie powoduje ciapowatości (przepraszam za słownictwo - takie mam skojarzenia). Nie wiem jeszcze czy to właściwa droga, boję się trochę, że potrzebuję jednak mocniejszego wzmacniacza, ale na pewno zostanie ze mną na jakiś czas. Unico Primo jakby lepiej prowadził moje kolumny, potrafił wycisnąć z nich więcej energii wtedy kiedy potrzeba, to również bardzo dobry wzmacniacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych smazona kiełbasa z cebulą i musztardą popijana mlekiem jest BE a mnie smakuje 😁 mam sobie odmawiać . Pzdr 

Ps normalnie mam na sztywno ale z Brightem musiałem się wspomóc w nocy obniżających o kilkanaście dB żeby haiku za wcześnie nie zaczynało 😉

 

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, seba3002 napisał:

Ale wiesz, że to nie po audiofilsku 😝?

Po audiofilsku - znaczy drogo, wbrew logice, wbrew prawom fizyki i stanu wiedzy, w możliwie najbardziej skomplikowany sposób, dodający 10 realnych problemów w miejsce jednego rozwiązanego wyimaginowanego w łepetynce 😉

O to Ci chodziło? 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...