Skocz do zawartości

Kenwood ka550d ,a Onkyo TX-8222


Fenris

Recommended Posts

Cześć, posiadam wzmacniacz Kenwood ka550d jestem z niego dość zadowolony na chwilę obecna szukam zamiennika nie ze względu na jakość ,a funkcjonalność. (optyk, BT) Mam dość blisko siebie do kupienia za parę stówek Onkyo TX-8222. Nie będzie to wzmacniacz hi-end docelowy najlepszy etc. po prostu chce wiedzieć czy przynajmniej na papierze wypadają podobnie bo totalnie się na tym nie znam zależy mi na zachowaniu tych samych parametrów i nie pogarszania jakości samego dzwięku. Gra to z JBL E80, nowy wzmacniacz czy amplituner musi mieć phono,optyka i BT. Wiem duże wymagania w tych pieniądzach. ;) ps. pokój 25m 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Niestety nie będzie to dobry kierunek, ponieważ Twój Kenwood to zdecydowanie lepszy wzmacniacz niż Onkyo tx8222. Jeśli brakuje Ci optyka czy bluetooth to może lepiej iść w kierunku DACa takiego jak Topping D50s, który dodatkowo zapewni lepszą dynamikę i poprawi szczegółowość. Wszystko zależy od budżetu i Twoich oczekiwań co do dźwięku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje czegoś pod TV bo mam podpięty soundbar yamahy niby spoko ale z e80 tego nie zepne a miejsce na półce ograniczone wiec szukam czegoś co zagra podobnie tylko pytanie ile to ma kosztować mogę dołożyć  Sprzętów używanych w mojej okolicy jest mało głównie amplitunery nie wzmacniacze stereo wiec może coś nowego ? Jakiś Marantz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...