Skocz do zawartości

Denon avr x520BT głośniki eltrax 5.0 jaki sub do tego aby w miare grało Stereo


Artur Dębicki

Recommended Posts

Witam posiadam 

Kino domowe 

Denon AVR X520BT + głośnik 5.0 Eltrax sprzęt ma pare miesięcy wiec chce go rozbudować o subwoofer do Stereo

 

Myślę czy nie wziąść używanego Tannoy TS10 

Co myślicie lub co innego polecicie

 

Jestem nowy i nie znam się ale z biegiem czasu mam nadzieję że będę wiedział dużo więcej :) głównie 65 % Stereo 35 % kino

16238799838431880849516213595029.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drodze jest kilka przeszkód. Przepraszam że Cie zmartwię ale napisze prawdę.

1. Szukasz suba do stereo do sprzetu ktory stereo nie wiele gra. zarówno ten amplituner jak i kolumny odtwarzają stereo ale to u nich funkcja jakich wiele.

2. TS2.10 to bardzo dobry sub do stereo. Ale nie ma żadnej realnej szansy aby nagłośnił 58m

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tam nie mieszkam wiec na pół roku myślę nad tym później sprzedaję kino i chcę tylko Stereo zrobić zestaw

Przed chwilą, S4Home napisał:

Po drodze jest kilka przeszkód. Przepraszam że Cie zmartwię ale napisze prawdę.

1. Szukasz suba do stereo do sprzetu ktory stereo nie wiele gra. zarówno ten amplituner jak i kolumny odtwarzają stereo ale to u nich funkcja jakich wiele.

2. TS2.10 to bardzo dobry sub do stereo. Ale nie ma żadnej realnej szansy aby nagłośnił 58m

Piotr

 

Jeszcze tam nie mieszkam wiec na pół roku myślę nad tym subem do 25 m2, później sprzedaję kino i chcę tylko Stereo zrobić zestaw ale na tą chwilę się nie martwie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 21.06.2021 o 08:15, S4Home napisał:

No to do 25 metrów sub ok. pomoże.

Ale punkt numer 1 jest nadal przeszkodą.

Zrobisz co zechcesz.

Piotr

Oki dzięki myślę że jak wprowadze sie kupie nowy sprzet suba zostawia kolumny chce Pylon Audio Opal 30 do tego i amplituner ale jeszcze nie wiem jaki ale dziekuje za info Panie Piotrze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...