Skocz do zawartości

glosniki sufitowe klipsch ktore wybrac?


Repugnant

Recommended Posts

wybralem 3 modele cdt-5800-c II,5650-c II lub 3650-c II wiem to sa stare glosniki ale mozna je kupic.roznia sie cena wielkoscia  ale czy slyszalna bedzie roznica w graniu?to po pierwsze czy moze ewentualnie wybrac jakies inne glosniki klipscha(preferowane)lub moze inna marke.z gory dziekuje za ewentualne podpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na etapie projektu sufitu 3650-c II. Wadą jest że są wysokie bo musisz zagospodarować ponad 13 cm sufitu. Nie odpowiem jak grają bo nie mieszkam jeszcze więc ich nie zainstalowałem ale podpowiem gdzie możesz je kupić o wiele taniej. Sam kupowałem w październiku 2020 za 130$ plus opłaty i przesyłka wychodziło ok 700zł za sztukę. Obecnie jest promocja więc parę kupisz zpo opłatach za 1700zł gdzie w Polsce jeden to ok 1250 zł. Szukaj na amerykańskim Amazonie ofert. Sam kupowałem u tego gościa   https://www.amazon.com/dp/B0074XI30K/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_fabc_0DZFMWEXNY1A9DCTAH59?_encoding=UTF8&psc=1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Repugnant napisał:

cena calkiem znosna masz juz je zainstalowane?

Jeszcze nie, ale już pracuję z sufitem więc za kilka dni montuję. Kapeć nr.45 :)

Fajnie że głośniki można wyregulować kierunkowo, na dodatek niezależnie od siebie bo wysokotonowy wychyla się na innej osi.

IMG_20210619_180925.thumb.jpg.c43893365b131dd3932f95de924f69c5.jpg

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Repugnant napisał:

no humory dopisuja ale wiadomosci o glosnikach jak na lekarstwo

Nie sądzę żebyś dostał jasną odpowiedź na pytanie o różnicy brzmienia. Sufitowe głośniki do Atmos to nadal nisza w kinie domowym. Ale generalnie im większy i wyższy model, tym pełniejszy dźwięk. Dopasuj je wielkościowo do reszty i będzie ok. We frontowych kolumnach mam głośniki 6,5", na surround 5,25" (KLIPSCH PRO-250 RPW LCR), na sufit miały być 6,5", ale wyszło jak wyszło są większe, ale moim zdaniem źle nie będzie. Amplituner sobie i tak wszystko po kalibracji ułoży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...