Skocz do zawartości

Denon dcd 1600 dcd 2500 NE


jagger

Recommended Posts

Cześć mam zamiar kupić odtwarzacz sacd (mam sporo płyt i nie zamierzam się z nimi rozstawać) zastanawiam się czy warto dozbierać do denona dcd 2500 NE czy kupić od ręki dcd1600. Obecnie mam yamahę cd s1000 ale trochę się zawiesza a serwis audioklanu nie sprostał wyzwaniu, kasując mnie na parę stówek nie naprawiając usterki. Ponieważ yamaha zaprzestała produkcji odtwarzaczy sacd to czas na zmiany denon podłączony by był do yamahy RN 803 D oraz kolumn audio physic classic 5.  Proszę o radę czy faktycznie różnica między tymi dwoma modelami jest warta dorzucenia 5 tys. Pozdrawiam. 

Sławek 

Edytowano przez jagger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w przypadku CD Yamahy pojawiają się takie komentarze co jakiś czas.

Ale wiesz co przepraszam. O ile uważam że te produkty na prawdę są nie złe, dobre, ciekawe To przy RN 803 + Classic 5 to wybór CD za 9500 zł nie jest tu optymalnym wyborem.

Wolał bym wybrac 1600 a różnice dołożyć do innego wzmacniacza.

Serio

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuję za informację. Zdaję sobie sprawę, że amplituner jest najsłabszym ogniwem w zestawie. Jednak wolę zacząć od wymiany odtwarzacza sacd gdyż za rok czy dwa reszta producentów może się wycofać z ich produkcji. A wzmacniacze raczej będą dalej się rozwijać, mam czas na jego wymianę 😉

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dzik napisał:

Widzę, że nie jestem jedyny.

Od czasu do czasu mój odtwarzacz się zawiesza. Yamaha cały czas wyświetla loauding i w tedy trzeba wyłączyć CD. zawiozłem, 4 tygodnie trzymali, podobno wgrali nowe oprogramowanie i przeczyścili a problem został. Nie oddam tam drugi raz. Na szczęście ten problem występuje rzadko 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...