Skocz do zawartości

Pada onkyo tx-nr525, szukać serwisu czy nowego ampli?


Mecyjek

Recommended Posts

Od kilku dni zauważyłem że mój onkyo tx-nr525 z TAGA HARMONY TAV-606 v.3, bardzo mocno się nagrzewa, dosłownie można wodę gotować nad radiatorem. Rozebrałem obudowę, wydmuchałem, i zauważyłem że grzeje się na kawałku około 4 cm dalej jest chłodny. Stawiam końcówki mocy, mieszkam na wsi zabitej dechami. Jak znajdę serwis to zapytam, ale jeśli nie to co kupić do tego zestawu głośników?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w kontakcie z serwisem, mam im go wysłać i za 100 zł zrobią pełną analizę, jak dadzą rade usunąć usterkę to to zrobią i doliczą. A jak nie to będę się martwił.

Wiem że się grzeją, ale nie aż tak i to w jednym miejscu radiatora, że po kilku minutach zaczyna śmierdzieć, a rezystor na płycie zaraz przy radiatorze jest zrypany bo nie da się go dotknąć. A inne są okey.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Dnia 24.06.2021 o 18:13, Mecyjek napisał:

Jestem w kontakcie z serwisem, mam im go wysłać i za 100 zł zrobią pełną analizę, jak dadzą rade usunąć usterkę to to zrobią i doliczą. A jak nie to będę się martwił.

Wiem że się grzeją, ale nie aż tak i to w jednym miejscu radiatora, że po kilku minutach zaczyna śmierdzieć, a rezystor na płycie zaraz przy radiatorze jest zrypany bo nie da się go dotknąć. A inne są okey.

Hej a możesz dać namiar na ten serwis?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mackmannn napisał:

Hej a możesz dać namiar na ten serwis?

marne szanse byś dostał odpowiedź. Autor założył konto by zadać pytanie i potem zniknął. Ostatnie logowanie 2021.Ale sam namiar na serwis masz podany w tym temacie przez @LBX Systemy Audio. Drugi wpis.

Jaki masz problem dokładnie?

Edytowano przez lolekdrugi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...