Skocz do zawartości

Słuchawki zamknięte, przewodowe do 400zł


Recommended Posts

Cześć,

Szukam słuchawek jak w temacie: przewodowych, zamkniętych do 400zł. Bardzo dużym plusem byłby mikrofon (taki na kablu) tak żeby nadały się i do home office i po prostu do biura. Miałem jakies "Synahaizera" ale były takie sobie (podobny przedział cenowy), Samsung Level i cóż, moje ulubione dokanałowe, SoundMagic E10C - i czegoś podobnego bym właśnie szukał pod względem dźwięku. Nie ma co oszukiwać, ale słuchawki będą wpięte w komputer/telefon bezpośrednio. Ktoś coś?

A, no i żeby nie blokowały dopływu krwi do mózgu (nie były ciasne)

Edytowano przez mefik666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2021 o 21:14, mefik666 napisał:

Cześć,

Szukam słuchawek jak w temacie: przewodowych, zamkniętych do 400zł. Bardzo dużym plusem byłby mikrofon (taki na kablu) tak żeby nadały się i do home office i po prostu do biura. Miałem jakies "Synahaizera" ale były takie sobie (podobny przedział cenowy), Samsung Level i cóż, moje ulubione dokanałowe, SoundMagic E10C - i czegoś podobnego bym właśnie szukał pod względem dźwięku. Nie ma co oszukiwać, ale słuchawki będą wpięte w komputer/telefon bezpośrednio. Ktoś coś?

A, no i żeby nie blokowały dopływu krwi do mózgu (nie były ciasne)

Witaj,

Jeżeli jeszcze nie dokonałeś wyboru, to spróbuj koniecznie Audio Technica AVC 500

https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/audio-technica-ath-avc500.html

Duże, lekkie, wygodne. Duży i spójny dźwięk. Nie ma tylko mikrofonu na kablu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...