Skocz do zawartości

wielka prośba o radę :)


gacos

Recommended Posts

Witam wszystkich icon_smile.gif

Mam pytanko, chcę złożyć (chyba) w miarę dobry sprzęt, taki żeby dało się komfortowo słuchać muzyki, oglądać filmy i grać icon_razz.gif i wymodziłem coś takiego:

Amplituner - Denon AVR-4308A
Sub - B&W 610 XP
Center - B&W HTM61
Lewa i prawa - B&W 683

Na razie to tyle, później może jak da radę to chciałbym rozbudować zestaw o te pozostałe nieużywane kanały.
Proszę uprzejmie o ewentualne poprawki, rady itd.. Będę bardzo wdzięczny icon_smile.gif Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jesli chodzi o Denona avr-4308: od dluzszego czasu przymierzalem sie do zakupu tego amplitunera. Tuz przed samym zakupem zdecydowalem sie na Pioneer SC-LX 71 (röznica w cenie do SC- LX 81 z THX Ultra 2 byla niestety nie wspölmierna do röznicy wyposazenia i jakosci dzwieku). Naprawde, trzeba posluchac. Ja od razu bylem pod wrazeniem. Jest dynamiczniejszy, moim zdaniem bardziej "przestrzenny" od Denona. Poza tym - nowszy i nie wymagal upgrade'u ( jak denon 4308). W moim przypadku Pioneer napedza zestaw 7.1 serii 600 S3 B&W (chyba dzisiaj w kazdym poscie pisze o tych kolumnach icon_rolleyes.gif ). Goräco polecam odsluch. Wspaniala maszyna do KD, a jak na amplituner 7.1 - bardzo dobry w stereo. Test w numerze 1/2009 "Audio", pod podanym nizej linkiem - opis i dane techniczne.Pozdrawiam.

http://www.pioneer.pl/pl/products/42/98/40...LX71/index.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie kupuj, bo ktos tak poradzil, ok? Musisz koniecznie zobaczyc, dotknäc, posluchac (nawet w tej kolejnosci). To propozycja, to co mi wydaje sie optymalne, dla Ciebie nie musi. Wiesz o co chodzi. Wg. mnie - to wspanialy amplituner.
Kolumny na pewno pociägnä, to w sumie nowsza seria tych, ktöre swietnie sie z Pioneer zgrywajä (dla mnie kapitalnie) - 683 jest odpowiednikiem 604 s3, a htm 61 - lcr 600 s3.
Jesli juz bedziesz mial stycznosc z tym ampli (do kompletu polecam blu-ray lx-71), daj znac, jestem ciekaw Twojej opinii. Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiscie, że nie będę kupował tylko dlatego, bo ktoś tak powiedział icon_razz.gif chodziło mi tylko o jakieś sugestie za które właśnie baaaaardzo Ci dziękuję icon_smile.gif i jak tylko wszystkiego podotykam, powącham, posłucham i posmakuję podziele się wrażeniami icon_smile.gif Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc Arturze icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...