Skocz do zawartości

Brak połaczeń pomiędzy urządzeniami


Johan

Recommended Posts

Witam !!

W dniu dzisiejszym pojawiły się niespotykane nigdy wcześniej błędy połaczenia Spotify ze wzmacniaczem ( onkyo tx 8390).

Urządzenie nie daje się właczyć ani też nie realizuje żadnych połaczeń pomędzy wzmacniaczem a telefonem natomiast poprawnie reaguje na komendy z pilota.

Być może ktoś ma podobny problem. Jeśli tak to proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam

J

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

jakoś daję radę, ale problem powtarza się co jakiś czas, występuje brak możliwości zalogowania się do aplikacji TIDAL z poziomu telefonu.

Wiem, że preinstalacja rozwiąże chwilowo problem, ale w zasadzie chodzi o to, że powinno to działać bez zarzutu. Nie pomagają aktualizacje producenta, ale rozumiem terażniejsze perturbacje, zmiana właściciela , itp. Aplikacja mobilna chodzi bez zarzutu i odtwarzam z niej poprzez chromecasta, ale chciałbym odtwarzać tak jak się powino to robić czyli poprzez aplikację Onkyo Controller. Dodatkowo tracę możliwość odsłuchu MQA, choć nie do końca jestem zwolennikiem .

Nie chcę być upierdliwy, ale będę drążył temat. Amplituner spełnia moje oczekiwania, ale zawsze jest jakiś ale.

Szukam innych włąscicieli tego amplitunera na forum, być może mają podobne lub różne doświadczenia.

Pozdrawiam

J

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, wróciłem, żeby podzielić się nowymi informacjami. Po korekcie instalki wszystko wróciło o normy(ciekawe na jak długo) .

Zainteresowała mnie jedna kwestia , a dokładnie format pliku w serwisie Tidal . Korzystając z aplikacja Onkyo Controller zobaczyłem( bo takie mądre, że pokazuje), 

ze format plików to AAC/96kbps. Myslałem, ze to jakaś pomyłka, ale nie-wszystko w tym formacie, a ja płacę za HIFI, FLAC, MQA, itd.

Wcześniej  zawsze pokazywało FLAC lub MQA. Ciekawe..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...