Skocz do zawarto艣ci
Piotr Lysko

Yamaha wxc 50

Recommended Posts

Cze艣膰 wszystkim馃檪. Mam pytanie do os贸b znaj膮cych to urzadzenie.Ot贸rz聽 nieoczekiwane wpad艂a mi ta Jamaszka w r臋ce. Podpi膮lem, fajnie mi gra z ampli, ale nurtuje mnie jedno pytanie. Czy jak podepn臋 kablem RCA z wyj艣cia pre out do wej艣cia line in w ampli , przy ustawieniu prze艂膮cznika na pre zamiast player, to b臋dzie jaki艣 problem? Pytam bo po prostu nie wiem. Tylko w takiej sytuacji mo偶na sterowa膰 g艂o艣no艣ci膮 z poziomu apki. A to wygodne. No i s膮 dodatkowe ustawienia zaawansowane dost臋pne w tym wypadku.聽

By艂bym wdzi臋czny za jakie艣 podpowiedzi馃檪

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
4 godziny temu, Piotr Lysko napisa艂:

Cze艣膰 wszystkim馃檪. Mam pytanie do os贸b znaj膮cych to urzadzenie.Ot贸rz聽 nieoczekiwane wpad艂a mi ta Jamaszka w r臋ce. Podpi膮lem, fajnie mi gra z ampli, ale nurtuje mnie jedno pytanie. Czy jak podepn臋 kablem RCA z wyj艣cia pre out do wej艣cia line in w ampli , przy ustawieniu prze艂膮cznika na pre zamiast player, to b臋dzie jaki艣 problem? Pytam bo po prostu nie wiem. Tylko w takiej sytuacji mo偶na sterowa膰 g艂o艣no艣ci膮 z poziomu apki. A to wygodne. No i s膮 dodatkowe ustawienia zaawansowane dost臋pne w tym wypadku.聽

By艂bym wdzi臋czny za jakie艣 podpowiedzi馃檪

Takie uaktualnienie, chodzi mi o spos贸b po艂膮czenia wxc-ampli umo偶liwiaj膮cy sterowanie g艂o艣no艣ci膮. To najwa偶niejsze 馃檪

Udost臋pnij ten post

Jaki masz ampli?

Kinowy? stereo czy to jednak wzmacniacz?

Jesli wzmacniacz albo stereo to ok. Ale jesli masz amplituner kinowy to stracisz sporo ustawie艅 kinowych kt贸re pomagaj膮 tak偶e w ods艂uchu stereo.

Wi臋c jaki to dok艂adnie model?

Piotr

Udost臋pnij ten post