Skocz do zawartości

Marantz SR6006 i aplikacja w 2021 roku


Portimo

Recommended Posts

Witajcie, 

podłączyłem Marantza sr6006 kablem do internetu i nic nie działa. Radio internetowe i reszta prosi by sprawdzić więcej informacji na stronie internetowej. Czy ze względu na 2021 rok wycofali się ze wsparcia ?

druga sprawa to jak połączyć się z aplikacją Marantza by zarządzać z poziomu telefonu kino domowe. Automatycznie mi nie wyszukuję a jak dodaje ręcznie adres IP to komunikat, że urządzenie nie obsługiwane a na stronie podają, że SR6006 powinno działać. Muszę robić jakieś dodatkowe ustawienie w routerze czy coś ???

Pomocy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyjaśnienie z radiem internetowym. 

Apka ktróra powinna być kompatybilna to Marantz HI-Fi Remote. 

Ale nie wiem czy coś źle robię czy już to odłączyli bo nie mogę się połączyć ;( ampli po kablu a telefon na wi-fi i nie chce zaskoczyć :(

ogólnie kupiłem kino a chciałem podłączyć się z yamaha as-701 a okazało się, że ona nie ma wejścia i nie pracuje jako końcówka mocy:( ktoś wie jaki wzmak mogę szukać w podobnych pieniądzach by zasilić kolumny stereo w kinie domowym ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczuwam że ta apka nie była aktualizowana od 5 lat?

Więc mozliwe że nie dziaął po prostu.

Denon i Marantz mają już inne apki.

Dnia 26.06.2021 o 19:22, Portimo napisał:

ogólnie kupiłem kino a chciałem podłączyć się z yamaha as-701 a okazało się, że ona nie ma wejścia i nie pracuje jako końcówka mocy:( ktoś wie jaki wzmak mogę szukać w podobnych pieniądzach by zasilić kolumny stereo w kinie domowym ?

To nic. Podłączsz do dowolnego wejscia line IN. Sterujesz tylko podwójnie głośnoscią. Ale będzie to i tak grac dobrze.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedz ;) podłączyłem pod wejście i tryb CD DIRECT AMP i teraz zostaje coś krystaliki z tego marantza bo Yamaha 701 jest super, ale brakowało mi w niej troche detaliczności. Do ideału jeszcze brakuje ale jest lepiej.

Ten Marantz SR6006 kupiłem na próbę bo zazełem oglądać trochę filmów ostatnio ale widzę, że marantzem można trochę wyostrzyć moją Yamahe a-s701. Zastanawiam się czy zmiana Marantz SR6006 na Marantz 7006(7007) z podłączeniemdo mojej Yamaha as701 przyniesie wymierne korzyści w torze stereo przez pre amp out ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam.

Osobiscie bardziej od apki zadowolony jestem z obslugi Marantza poprzez Web Interface.

Musisz tylko dowiedziec sie, jaki adres posiada AVR w Twojej sieci domowej. I najlepiej w ustawieniach routera, przypisac mu ten adres na stale.

Potem, ten adres wklepujesz w swoim smartfonie, robisz zakladke do tej strony, i ustawiasz ikonke na pulpicie telefonu i voilà.

Pozdrawiam,

Lukasz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...