Skocz do zawartości

Czyszczenie obudowy soundbara


Krzysztof A

Recommended Posts

Widzę że Twój potomek ma zadatki na audiofila... Coś mu nie pasowało w dźwięku i postanowił poprawić co nieco :)

Jak się nie da zdemontować to próbuj odkurzaczem, większość powinno wciągnąć. Może jakaś szmatka nasączona gorącą wodą z płynem do naczyń by pomogła i znowu odkurzacz? Tak bym próbował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź ten krem i zobacz jak się zachowuje gdy się go suszarką z gorącym powietrzem potraktuje - ale nie na soundbarze. Nie mam Nivea w domu i nie sprawdzę. Żona mi podpowiada żebyś przyłożył chusteczki jednorazowe i właśnie suszarkę i powinno tłuszcz wciągnąć. Ale tak by kratka była skierowana w dół. Napisz co to za model soundbara to zobaczymy czy się demontuje front.

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Butler napisał:

Weź ten krem i zobacz jak się zachowuje gdy się go suszarką z gorącym powietrzem potraktuje - ale nie na soundbarze. Nie mam Nivea w domu i nie sprawdzę. Żona mi podpowiada żebyś przyłożył chusteczki jednorazowe i właśnie suszarkę i powinno tłuszcz wciągnąć. Ale tak by kratka była skierowana w dół. Napisz co to za model soundbara to zobaczymy czy się demontuje front.

Samsung HW-Q60T

Od spodu widzę że są śrubki a więc może się jakoś dostane

IMG20210625084635.jpg

IMG20210625084628.jpg

IMG20210625084619.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...