Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 4 months later...

@Inżynier Mamoń Nawet nie wiesz jak się cieszę , że wróciłeś ! :) 

No dobra , koniec kurtuazji , nie wiesz może jak zaprogramować / nauczyć/ pilota Logitecha funkcji innego pilota?

Już wyjaśniam ,moje nowe pre jest na wypasie tzn. ma pilota , tzn. pilot jest dość mocno rozbudowany, tzn. można zrobić głośniej lub ciszej :) 

Fajnie by było gdym pre mógł obsługiwać z Logitecha , tylko nie mam pojęcia jak dodać urządzenie i przyporządkować te dwie funkcje.

IMG_2693.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tomek4446 napisał:

@Inżynier Mamoń Nawet nie wiesz jak się cieszę , że wróciłeś ! :) 

No dobra , koniec kurtuazji , nie wiesz może jak zaprogramować / nauczyć/ pilota Logitecha funkcji innego pilota?

Już wyjaśniam ,moje nowe pre jest na wypasie tzn. ma pilota , tzn. pilot jest dość mocno rozbudowany, tzn. można zrobić głośniej lub ciszej :) 

Fajnie by było gdym pre mógł obsługiwać z Logitecha , tylko nie mam pojęcia jak dodać urządzenie i przyporządkować te dwie funkcje.

 

A jakiego Logitecha masz? Generalnie robi się to poprzez oprogramowanie na PC, które prowadzi Cie krok po kroku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tomek4446 napisał:

No dobra

W aplikacji na kompie  musisz najpierw dodać urządzenie. Potem dodaj do "activities" / "buttons" czy co tam chcesz. 

Żeby nauczyć pilota nowego urządzenia - musisz go podłączyć kabelkiem (audiofilskim) USB do kompa. 

Aplikacja wszystko podpowie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.11.2021 o 21:31, tomek4446 napisał:

 Fajnie by było gdym pre mógł obsługiwać z Logitecha , tylko nie mam pojęcia jak dodać urządzenie i przyporządkować te dwie funkcje.

Zazwyczaj pilot Logitech (po podpięciu do komputera i odpaleniu programu do jego obsługi) miał możliwość odczytania sygnału z oryginalnego pilota i przypisania do konkretnych przycisków. Kładziesz oba piloty naprzeciw siebie i kolejne sygnały z oryginalnego pilota wczytujesz do Logitecha.
Po zakończeniu nauki uaktualniasz ustawienia pilota.
A na początek tej całej zabawy (przepraszam: nauki) przypisz nazwę nowego urządzenia, które będzie potem występowało przy wyborze, np. "pre WBA".

Tak było w starszych modelach Logitecha - nie wiem jak to jest w najnowszych, czy coś ułatwili ... albo utrudnili.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RoRo@Inżynier Mamoń walczyłem wczoraj z pilotem i niestety poległem. Wyjątkowo tępe bydle i nie chce się uczyć. W aplikacji Harmony mam do wyboru konkretne urządzenie i oczywiście czegoś takiego jak WBA nie ma. Wybrałem więc pierwsze z brzegu ale i tak mi to nic nie dało , bo przy przyporządkowaniu funkcji mam do wyboru jedynie włączanie urządzenia co akurat mi średnio jest potrzebne. Sądziłem , że Harmony ma funkcję uczenia tak jak piloty uniwersalne, ale albo nie ma , albo nie mogę znaleźć . Daje sobie z tym spokój , dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

@RoRo@Inżynier Mamoń walczyłem wczoraj z pilotem i niestety poległem. Wyjątkowo tępe bydle i nie chce się uczyć. W aplikacji Harmony mam do wyboru konkretne urządzenie i oczywiście czegoś takiego jak WBA nie ma. Wybrałem więc pierwsze z brzegu ale i tak mi to nic nie dało , bo przy przyporządkowaniu funkcji mam do wyboru jedynie włączanie urządzenia co akurat mi średnio jest potrzebne. Sądziłem , że Harmony ma funkcję uczenia tak jak piloty uniwersalne, ale albo nie ma , albo nie mogę znaleźć . Daje sobie z tym spokój , dzięki za pomoc.

Musisz dodać nowe funkcje od WBA do już insteniejącego urządzenia i wtedy powinno to zadziałać. Funkcja uczenia jest w aplikacji Harmony, choc nie wiem konkterteni gdzie w przypadku modeli elite.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, slaw0001 napisał:

Musisz dodać nowe funkcje od WBA do już insteniejącego urządzenia i wtedy powinno to zadziałać.

Chyba wiem w czym rzecz. W normalnych pilotach uczących  jest tak, że kładą naprzeciwko siebie piloty wciskam funkcję którą chcę skopiować i tyle. Spróbuję dzisiaj ponownie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, tomek4446 napisał:

Chyba wiem w czym rzecz. W normalnych pilotach uczących  jest tak, że kładą naprzeciwko siebie piloty wciskam funkcję którą chcę skopiować i tyle. Spróbuję dzisiaj ponownie.

Tu powinno być podobnie. Mój, ale troche mniej zaawansowany pilot Logitecha ma czytnik IR z tyłu/dołu pilota. Nie wiem czy w Twoim przypadku czytnik nie jest gdzieś na HUB-ie, ale operacja powinna być graficznie pokazana w aplikacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...