Skocz do zawartości

Odtwarzacz CD do 600,- zł


Jurda

Recommended Posts

Witam,

Tak jak w temacie zwracam się z prośbą o pomoc przy wyborze odtwarzacza CD do około 600,00 zł. Jestem w tej kwestii raczej zielony, to co zdążyłem zauważyć to zachwalanie przy takim budżecie sprzętów z lat 90-tych. I sprzętu tego jest naprawdę dużo, im więcej czytam tym trudniej jest na coś się zdecydować. Muszę przyznać, że nie jestem też do końca przekonany do tych podstarzałych odtwarzaczy. Oczywiście nie podważam zdania fachowców, którzy je zachwalają. Na pewno te CDki mają coś w sobie, jednak czas płynie nieubłaganie i być może za taką cenę udałoby się znaleźć coś młodszego, grającego podobnie? Po prostu chciałbym, żeby odtwarzacz troszkę mi posłużył, a sam nie jestem na pewno odpowiednią osobą do grzebania w bebechach, zmiany czegokolwiek itp.

I jako, że tak jak pisałem jestem w temacie zielony - czy ktoś może naświetlić mi różnicę między takimi wiekowymi, używanymi odtwarzaczami, a sprzętem nowym który można kupić już za kilkaset złotych? Czy w tej konfrontacji dzisiejsze nówki aż tak ustępują zachwalanym staruszkom?

Jeżeli chodzi o muzykę to w głośnikach leci przede wszystkim rock/metal.

W przyszłości chciałem dorzucić do tego także wzmacniacz i kolumny, a następnie gramofon. Właściwie nie jest to bezpośrednio związane z zakupem odtwarzacza, ale być może dostanę jakąś podpowiedź co z czym dobrze brzmi, za czym się rozglądać w kolejnym kroku. Zaczynam od odtwarzacza CD, ponieważ mam sporą kolekcję płyt, ale aktualnie nic do ich odsłuchu.

 

Mam nadzieję, że nic nie przeoczyłem. Będę bardzo wdzięczny za każdą wskazówkę. :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim budżecie to zdecydowanie musisz patrzeć na rynek wtórny, myślę, że spokojnie większość sprzętów będzie wystarczająca dla Twoich potrzeb.

Upewnij się tylko, że kupowany sprzęt jest sprawny. Czy kieszeń się prawidłowo działa, czy czytnik się nie zacina itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...