Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 2tys zł - proszę o poradę


perun89

Recommended Posts

Witajcie, 

Jako że wreszcie wprowadziłem się do swojego nowego mieszkania to czas zająć się kolejnym małym marzeniem, zawsze chciałem mieć dobry zestaw stereo.

To czego wymagam to bluetooth do puszczania muzyki z telefonu i takie standardy jak podłączenie amplitunera do telewizora.

Niestety jestem laikiem w tym temacie, nie zależy mi żeby sprzęt był nowy (chyba, że znajdzie się jakiś fajny zestaw do 2tys) może być nawet OLX, byle by jakaś dobra dusza znająca się na temacie pomogła mi coś wybrać.

 

Z góry dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Jako że brakuje paru informacji uzupełnij je 😉

Wielkość pomieszczenia (plan, zdjęcia) posiadasz jakiś sprzęt audio, rodzaj słuchanej muzyki, twój TV jakie ma wyjścia/złącza, domyślam się że ten TV będzie też źródłem dźwięku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, RLC napisał:

Witam 

Jako że brakuje paru informacji uzupełnij je 😉

Wielkość pomieszczenia (plan, zdjęcia) posiadasz jakiś sprzęt audio, rodzaj słuchanej muzyki, twój TV jakie ma wyjścia/złącza, domyślam się że ten TV będzie też źródłem dźwięku.

A więc salon ma około 27m2, telewizor dopiero będę kupował.

Muzyki słucham bardzo różnej, od Vocal trance przez rap po vocal house.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Q21 napisał:

Cześć,
Jeśli chciałbyś nowy zestaw stereo to jedyne co przychodzi mi na myśl to zestaw Topping PA3 + Ifi Audio Zen Blue + Heco Victa Prime 702. Wyjdziesz nieco poza zakładany budżet ale nie dużo. Uzyskasz dynamiczne brzmienie z mocniejszą podstawą basową. 

no dobra to wzmacniacz i bluetooth jest, a mógłbyś przejrzeć OLX? może jakieś kolumny godne uwagi do 800-1000zł sie znajdą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Dali z Allegro są od forumowicza Pumpurek handluje używanym sprzętem podjedź lub zadzwoń do niego, wzmacniacz też znajdziesz. Z tego co się orientuję to chyba wypożycza sprzęt do domu. 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RLC napisał:

Oby podpasiło 😁

Niestety zakup bez odsłuchu to zakup w ciemno więc pozostaje jedynie nadzieja że wszystko podpasuje. 

51 minut temu, JaZz napisał:

No chyba że kurier uszkodzi po drodze.

No miałem także podobny problem. Ale to już trzeba mieć szczęście ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kubad napisał:

Niestety zakup bez odsłuchu to zakup w ciemno

Ale ja to dobrze wiem, dlatego się zapytałem czy autor wątku był i słuchał. Do komisu w Myślenicach ma troszkę ponad godzinkę drogi autem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, 

A więc nadszedł czas podsumowania mojego zakupu w ciemno. 

Trochę bałem się, że do mojego salonu 27m2 może brakować mocy, na szczęście nie brakuje, sąsiedzi mogą potwierdzić. Jest sporo basu i średnich tonów, mogło by być odrobinę więcej góry, wysokie Tony są lekko przygaszone. Nie mniej jestem bardzo zadowolony, dźwięk jest bardzo czysty. Od pierwszego stereo nie mógłbym wymagać więcej :)

 

Dzięki za zainteresowanie moim tematem, za jakiś czas będę pewnie poruszał kwestię Daca, ale to jak mi się znudzi obecna forma. 

Edytowano przez perun89
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...