Skocz do zawartości

SVS PC-4000 do KD zamiast PB-4000 ?


tomw

Recommended Posts

Pytanie subwooferowe, do Szanownych 🙂 Jako ze moje pomieszczenie KD nie jest za duze (20m2) i z racji na zagospodarowanie miejsca na podlodze nie jest za wiele, szukam rozwiazania dla dwoch subow ktore nie zajma pol pokoju 🙂 Posiadam dwa SVS PB-4000 (glownie dla pokrycia czterech foteli rownomiernie basem) ktore sa potezne i zajmuja bardzo duzo miejsca na podlodze a niestety akustyka nie pozwala na postawienie ich po prostu w rogach 🙂 Odkrylem ostatnio ze istnieje wersja tego suba jako stojaca pionowo tuba (PC-4000), ktora jest wysoka na 120cm (co zupelnie mi nie przeszkadza) ale zajmuje o wiele mniej miejsca niz PB-4000 (co pokazalem na ponizszym diagramie) - tylko 42cm stednicy 🙂

 

I teraz pytanie - slyszal ktos owe PC-4000, ma jakies info z pierwszej reki ? Czy tym bardziej slyszal go w porownaniu z PB-4000 ? 🙂 Czytalem ze ponoc daje praktycznie to samo, no ale slowa kluczowe to "slyszalem" i "ponoc" 🙂 Bede wdzieczny za kazda sensowna opinie 🙂

aaa.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Butler napisał:

Słyszał, nie słyszał... Jak kupisz to gwarantowane że każdy kto to zobaczy będzie pytał co to jest :) Poszukaj "recenzje" na YT

Widzialem reviews, to tez, ale to tylko ludki gadaja, tym bardziej zarobkowo 🙂 Łudze sie ze ktos bezstronny slyszal i ma jakies info z pierwszej raczki, choc wiem ze szanse male 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, STELVIO napisał:

Masz pb 4000. Kup pc4000 i porównaj. W czym problem? Będziesz mieć najlepsze dane na ten temat.

Jakie to proste :)

Może jakiś sklep będzie w stanie wypożyczyć? Poważnie salony dają taką możliwość, szczególnie jeśli chodzi o taką klasę sprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Butler napisał:

Jakie to proste :)

Może jakiś sklep będzie w stanie wypożyczyć? Poważnie salony dają taką możliwość, szczególnie jeśli chodzi o taką klasę sprzętu.

Niestety PC sa malo popularne, nawet jak bym chcial kupic to jest to specjalne zamowienie, przynajmniej tam gdzie ja kupuje 🙂 Mala szansa ze ktos pomoze, chyba ze taka dobra rada jak powyzej 🙂 no ale nigdy nie wiadomo 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Tylko ten sub jest mało popularny.

Musisz spróbować w konsbud. Może oni bezpośrednio wypożycza.

Mało salonów będzie go mieć na stanie.

Piotr

No wlasnie nigdzie nie znalazlem, nawet jak bym chcial kupic to w Konsbudzie nie maja, specjalne zamowienie 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...