Skocz do zawartości
darjan

Onkyo tx-8270 odtwarza Tidal tylko w AAC

Recommended Posts

Dzień dobry. Mam problem. Od jakiegoś czasu Onkyo tx-8270 prawdopodobnie od aktualizacji czyta tylko w jakości AAC, nie odtwarza nawet FLAC. Tidal oczywiście Hi-fi. Jeśli ktoś wie co jest grane to proszę o pomoc. Z góry dziękuję 😊

Dnia 5.07.2021 o 19:45, darjan napisał:

Dzień dobry. Mam problem. Od jakiegoś czasu Onkyo tx-8270 prawdopodobnie od aktualizacji czyta tylko w jakości AAC, nie odtwarza nawet FLAC. Tidal oczywiście Hi-fi. Jeśli ktoś wie co jest grane to proszę o pomoc. Z góry dziękuję 😊

cześć, dołączam się do pytania bo mam taki sam problem z TX-8250

Z tego co wiem serwis w niczym nie pomoże. Wina Onkyo i Tidala. Wygląda tak jakby się nie dogadali. Podobno zmienił się właściciel Onkyo. Pewnie tu jest problem. Możemy tylko czekać, choć to jest przykre, bo głównie korzystałem z Tidala Hi-fi jak większość z nas po to właśnie kupila audio! 

Dnia 9.07.2021 o 12:33, barchetta1 napisał:

cześć, dołączam się do pytania bo mam taki sam problem z TX-8250

Cześć 

Dołączam się do pytania. mam Onkyo 8390 i występuje dokładnie taki sam problem

Cześć, ja pobrałem apkę Onkyo PlayFi, która obsługuje TX-8250. Mogę w niej wybierać jakość dźwięku (włącznie z master). U mnie po wifi działało niestabilnie, ale po podłączeniu kablem jest ok

Dziękuję bardzo za informację. Rzeczywiście może to być jakieś wyjście z tej głupiej sytuacji. Szkoda że nie wyświetla z jaką jakością odtwarza. Tutaj chociaż są okładki plyt😊👍. Jeszcze raz dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam serdecznie Darek. 😊

13 godzin temu, barchetta1 napisał:

Cześć, ja pobrałem apkę Onkyo PlayFi, która obsługuje TX-8250. Mogę w niej wybierać jakość dźwięku (włącznie z master). U mnie po wifi działało niestabilnie, ale po podłączeniu kablem jest ok

Dziękuję bardzo za informację. Rzeczywiście może to być jakieś wyjście z tej głupiej sytuacji. Szkoda że nie wyświetla z jaką jakością odtwarza. Tutaj chociaż są okładki plyt😊👍. Jeszcze raz dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam serdecznie Darek. 😊