Skocz do zawartości

Kino domowe, co wybrać?


lukisejker

Recommended Posts

40 minut temu, Butler napisał:

Stawiam na uniwersalność.

W pełni Cię rozumiem, jak ktoś tak stawia sprawę to wiem , że buduje system świadomie. Natomiast jak czytam " jaki amp KD i kolumny, bo słucham rocka , bluesa itd. to trochę mi się nie spina :)

Analizowałem u siebie co się dzieje z pasmem po dołożeniu  końcówki mocy i wyszło mi ......... że nic :)

 

Edytowano przez tomek4446
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc.

Na ten moment najbliżej mi do Monitor Audio Bronze 500 + 50/100 + C150 + 2 x sufitowe. Amplituner Yamaha 6A. Muszę tylko ich posłuchać.
 

Pytanie, czy konieczny jest subwoofer? Czytałem trochę recenzji i podkreślają, że basu jest wystarczająco 😉 i nie jest on niezbędny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Butler napisał:

sub do kina jest nieodzowny.

Czasem nie mam już cierpliwości. Wystarczy przejrzeć jakikolwiek wątek o KD i wszędzie jak mantrę wszyscy powtarzają o konieczności suba . 

3 godziny temu, lukisejker napisał:

Czytałem trochę recenzji i podkreślają, że basu jest wystarczająco 😉 i nie jest on niezbędny.

Daj linki do tych recenzji , gdzie ludzie piszą, iż te kolumny potrafią zastąpić subwoofer. Jestem ciekaw kto jest taki mądry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...