Skocz do zawartości

Kolumny do NAD 316 i gramofonu Audiotechnica lp 120x


Kaczi27

Recommended Posts

Cześć,

Dopiero rozpoczynam swoją przygodę z tego typu sprzętem i nie ukrywam, że jestem trochę zagubiona 🙈

Będę wdzięczna za każdą pomoc. Wiem, że najlepiej udać się na odsłuch do salonu, jednak w okolicy w budżecie w którym chce się zmieścić są dość ograniczone zasoby. Biorą pod uwagę również kolumny używane. 

Posiadam już wzmacniacz NAD 316bee oraz gramofonu audio technica at lp120x.

Zależy mi raczej na spokojnym słuchaniu muzyki. Wprawdzie nasz salon ma ok 40m2, ale tak jak wspominałam muzyka będzie słuchana głównie w jednej części salonu i zwykle cicho i intymnie (soul, rnb, stara polska muzyka, soft rock).

Znaleźliśmy dobra ofertę używanych kolumn Dali Zensor 5? Czy on spełnia nasze wymagania ?

Zastanawiamy się także nad Pylon Opal 23 oraz Paradigm Monitor 3000f i Mission Lx4 mkII.

W jednym z salonów polecono nam także kolumny Cambridge oraz Acoustic Quality Wega.

Budżet to ok 2000-2500, będę wdzięczna za każdą opinie i pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

w tym budżecie dostaniesz spokojnie Audiosymptom i6 carbon, które z tym Nadem zagrają naprawdę zacnie, a będą gabarytowo bardziej odpowiednie do tak dużego pomieszczenia. Nad 316 nie ma dużej mocy, ale przy wysokosprawnych kolumnach nie będzie to aż takim problemem, barwowo gra fajnie.

Pozdrawiam,

Michał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Koniecznie posłuchaj, dobrze ocenianych głośników Indiany Line Tesi 561 -https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podlogowe/indiana-line-tesi-1056.html

Z Nadami, dość często łączymy te głośniki. Miękka góra i lekkie ocieplenie dźwięku, może się podobać. Zapraszamy Cię na odsłuchy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...