Skocz do zawartości

Vsx 930 Miga mcacc.


Pablo Escobar

Recommended Posts

Witajcie. Mam problem ze swoim vsx 930...

Miga mi mcacc... wprowadzałem amplituner w ten tryb : multizone plus tune- ale zanim chce zrobić reset znów się wyłącza. I tak na okrągło. Czy ktoś z was miał podobnie? Co moze być przyczyną i czy się to opłaca naprawiać? Ile może to kosztować wgl? 

 

Gdzieś tam wyczytałem że mogą to być końcówki mocy lub jedną końcówka? Jak to sprawdzić? Czy mogę to w jakiś sposób sprawdzić? 

 

Pomocy...

Dodam że zależy mi na tym ampli, zakupiłem go jakieś 6 lat temu wraz z kolumnami jamo i gra poprostu baaajecznie. 

I nie wiadomo czemu coś takiego się stało. :/

Jestem nieco załamany bo już już boie ile naprawa czegos takiego może kosztować. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej problem wynika z tego, że któraś żyła w lince (wielożyłowym kablu) odstawała podczas instalacji i pozostało to niezauważone, aż w którymś momencie amplituner się poruszył (przy sprzątaniu, po trąceniu szafki, itp.) i owa żyła zwarła się z innym odsłoniętym przewodem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak..  ale ja od samego początku tłumaczę, że mój pioneer po włączeniu go w tym specjalnym trybie:multi zone +page - to po 10 sekundach się sam wyłącza. I nie idzie zrobić resetu amplitunera,  bo jak tylko nie wiadomo jak uda mi się szybko włączyć ten reset to jakby w trakcie samoistnie się on wyłącza. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...