Skocz do zawartości

Recenzje sprzętu na YouTube


Asia

Recommended Posts

Czy macie, o ile macie, jakieś ulubione kanały/recenzentów na YT,  gdzie mądrze i ciekawie opowiadają o sprzęcie audio? Raczej mniej rozgadane, a bardziej praktyczne?

Przyjęło się to w ogóle w branży? Zupełnie nie chodzi o "odsłuch", raczej bliższe przyjrzenie się urządzeniom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erin's Audio Corner - obiektywne recenzje z dokładnymi pomiarami

Joe N Tell - w dużej części obiektywne recenzje z mniej dokładnymi pomiarami

Audio Science Review to najrzetelniejsza i najbardziej obiektywna społeczność audio w internecie -  jest tam masa recenzji, także w formie youtubowej (wyżej wymienieni recenzenci też tam publikują)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dzik napisał:

Erin's Audio Corner - obiektywne recenzje z dokładnymi pomiarami

Joe N Tell - w dużej części obiektywne recenzje z mniej dokładnymi pomiarami

Audio Science Review to najrzetelniejsza i najbardziej obiektywna społeczność audio w internecie -  jest tam masa recenzji, także w formie youtubowej (wyżej wymienieni recenzenci też tam publikują)

👍

a Hans coraz bardziej śmieszny, kwintesencja do czego nie dążyć 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marcinmarcin napisał:

Stereotypy tworzą tacy bajkopisarze 🙂

Ale ja bym chciał się dowiedzieć w którym filmiku nakłamał, coś przekręcił lub bajki opowiadał. Marcin proszę o przykład. Napisz w którym filmiku i co powiedział, że twierdzisz o jego bajkach. Pogadajmy o konkretach, bo mam wrażenie, że powtarzasz za jakąś grupą forumową jakieś straszne rzeczy ale do końca nie wiesz jakie ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MariuszZ napisał:

Ale ja bym chciał się dowiedzieć w którym filmiku nakłamał, coś przekręcił lub bajki opowiadał. Marcin proszę o przykład. Napisz w którym filmiku i co powiedział, że twierdzisz o jego bajkach. Pogadajmy o konkretach, bo mam wrażenie, że powtarzasz za jakąś grupą forumową jakieś straszne rzeczy ale do końca nie wiesz jakie ;) 

Weź film z obrony MQA. Jest żałosny. Zero argumentów. Rozpaczliwa obrona, pod hasłem wybitni audiofile to zrobili, musi działać. Mam w poważaniu jego musi działać i jego on słyszy 😁 tym bardziej bzdurne wydają mi się jego wcześniejsze filmiki. Stracony czas, nie zamierzam wracać 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja lubię Andrew Robinson

https://www.youtube.com/user/AndrewRobinsonOnline

Fajny jest też Cheap Audioman

https://www.youtube.com/channel/UCkr6cLAnZiz5NH0NzjNK8rg

Dla dużych porównań kolumn warto odwiedzić Pursuit Perfect System

https://www.youtube.com/channel/UCrqva7JT_35j4zNcgan47bQ

Edytowano przez Tomasz S.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Największą przyjemność w odbiorze muzyki mam na słuchawkach, więc oglądam głównie "słuchawkowców" 

Joshua Valour

DMS

Nowy w "branży", ale bardzo przyjemny w odbiorze:

Golden Sound

No i chyba najbardziej kontrowersyjna postać wśród recenzentów sprzętu audio na YT. Oprócz ton słuchawek, wzmacniaczy słuchawkowych i dac'ków, recenzuje też sporo kolumn. Jeśli komuś nie przeszkadzają przekleństwa, to warto oglądać, choćby dla samej rozrywki. Gość jest bezkompromisowy ;)

Zeos

Edytowano przez Expat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda. Natomiast, oprócz samego aspektu rozrywkowego, można przy okazji wyłapać, co ciekawego pojawiło się na rynku, jaki sprzęt warto odsłuchać itp.

W PL jest bardzo niewielu poważnych recenzentów słuchawek. Temat jest dość niszowy. Nawet na tym forum, ludzie głównie pytają o sprzęt bluetooth do 500 zł. 

Pozostaje Head-fi.org no i właśnie YT. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...