Skocz do zawartości

Słuchawki do drum and bass, drumstep, prog house, techno + rock i metal


Recommended Posts

Dzień dobry,

przymierzam się do zakupu słuchawek.

Muzyka, której najczęściej słucham to drum and bass, drumstep, progressive house, techno, trance. Muzyka elektroniczna z naciskiem na "melodic".

Zależy mi na wydobyciu trudno słyszalnych dźwięków i doświadczenia z półki "premium". 

Przykładowe utwory do odsłuchania na kanałach UKF Drum & Bass, UKF Dubstep, Monstercat, DnBRadio.

Od czasu do czasu takie techno: https://www.youtube.com/watch?v=CQZYzGO8QlM

Prosiłbym o wypowiadanie się osób, które słuchają wymienionych gatunków muzycznych.

Dziękuję i pozdrawiam.

Co jeszcze mogę dodać?

Obecnie korzystam z jakiegoś sprzętu od JBL za 40 zł. Po drodze korzystałem z wielu sprzętów dla graczy, a także miałem doświadczenie z modelami od Apple i Beats Electronics.

Korzystałem też z słuchawek za 400 zł (cena w roku 2015), które ktoś polecił na podobnym forum. Oczywiście wyszły wady wszystkich wcześniej wymienionych sprzętów.

Przeglądałem chwilę to forum i znalazłem Philips Fidelio X2HR, ale zanim wybiorę model, chcę poznać opinię eksperta, który wskaże co jest najważniejsze.

Słuchawki będą podłączane do telefonu. Zakładane na uszy. Nie posiadam żadnego sprzętu wspomagającego ani wzmacniającego.

Philips Fidelio X2HR można łatwo przekształcić w model bezprzewodowy przez dedykowany odbiornik bluetooth. Zależy mi na takiej funkcjonalności.

Słucham też muzyki z gatunku rocka. Obecnie ulubiony zespół Electric Light Orchestra. Poza tym The Sisters of Mercy.

Power metal: DragonForce, Manowar.

Inne: Pink Floyd, Villagers of Ioannina City, Moby.

 

Edytowano przez Cezary Mikołajczyk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...