Skocz do zawartości

Streamer sam transport.


Honolulu

Recommended Posts

Cześć

Posiadam DAC Soul note i przyszla pora na jakiś streamer do tego. (aktualnie streamuje z tv po swiatlowodzie)

Szukam samego transportu, budzet ok 2-2,5

Wiem moge na malinie ale tez chyba kwotowo wyjdzie podobnie, jak np SOtM sMS-200 Neo chyba że jest różnica w jakości.

Nie wiem na ile sam transport ma wpływ na dźwięk, ale szukam czegoś jak najbardziej naturalnego.

No i zeby sie dalo przez aplikacje z tel obslugiwac, przewaznie uzywam tidala.

Myslalem tez na node2i ale w sumie po co mi 2 dac? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jeśli ma być to czysty transport do Tidala to Sotm SMS-200 sprawdza się bardzo dobrze, mogę go z czystym sumieniem polecić. Ciekawą opcją może być również urządzenie, które pojawiło się niedawno czyli IFI Audio Zen Stream. Na papierze wygląda bardzo dobrze, nie miałem jednak jeszcze okazji go testować i porównywać na przykład do Sotma. Jeśli zależy Ci na wygodniejszej obsłudze możesz rzeczywiście rozważyć również wspomnianego Bluesound.

Pozdrawiam,

Michał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Cześć,
jeśli ma być to czysty transport do Tidala to Sotm SMS-200 sprawdza się bardzo dobrze, mogę go z czystym sumieniem polecić. Ciekawą opcją może być również urządzenie, które pojawiło się niedawno czyli IFI Audio Zen Stream. Na papierze wygląda bardzo dobrze, nie miałem jednak jeszcze okazji go testować i porównywać na przykład do Sotma. Jeśli zależy Ci na wygodniejszej obsłudze możesz rzeczywiście rozważyć również wspomnianego Bluesound.
Pozdrawiam,
Michał
Ja mam IFi zen Stream gra bardzo dobrze.
Jak ktoś ma trochę doświadczenia z maliny i volumio ogarnie playera w 15 sekund

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka w swojej cenie jest wybitnym urządzeniem, które sam prywatnie posiadałem. Jednak nie ma sensu porównywać do kilku udanych transportów. Może funkcjonalność jest znacznie mniejsza ale brzmienie na duży plus dla SOtM, Lumin czy Soundgenic. Fakt, w przypadku tych urządzeń ceny są znacznie wyższe niż malinka i to jest duży plus dla niej. 
Osobiście czekam na transport ROSE, który powinien w najbliższym czasie pojawić się na rynku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Q21 napisał:

Malinka w swojej cenie jest wybitnym urządzeniem, które sam prywatnie posiadałem. Jednak nie ma sensu porównywać do kilku udanych transportów.

Pisanie o malince, bez kontekstu nakładki (i dla słyszących wpływ zasilania, zasilacza), wiele nie wnosi. Cena licząc porządną nakładke i porządny zasilacz, wyniesie 2-5 do 3 tysięcy. Wtedy porównujmy do SOtMa, czy Soundgenica - zarówno jakościowo jak i cenowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hubert hubert napisał:

Pisanie o malince, bez kontekstu nakładki (i dla słyszących wpływ zasilania, zasilacza), wiele nie wnosi. Cena licząc porządną nakładke i porządny zasilacz, wyniesie 2-5 do 3 tysięcy. Wtedy porównujmy do SOtMa, czy Soundgenica - zarówno jakościowo jak i cenowo.

Ile ? 2,5 tys to już za gotowy player od Allo w najwyższej wersji z ich najdroższym zasilaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...