Skocz do zawartości

Kolumny


Tvmania

Recommended Posts

Dnia 16.07.2021 o 12:18, Tvmania napisał:

Panowie wstępnie juz wybrałem 2 ampli pod moje kd to martanz 6015 oraz denon 4700. Co do wzmacniacza stereo do muzyki o to moj wybór 

Yamaha 803

Denon 800

Może jakieś propozycje od was do 4 tys zl

Będzie to raczej zestaw ma silver 300 lub paradigm 700f 

Stereofoniczny Denon DRA 800 albo PMA 800 nie wniesie poprawy. Nie takiej jak powinna.

NAD, czysta Yamaha na przykład AS 1000, AS 1100, Roksan K3, Denon PMA 1520. Zalezy czy nowe czy używane?

Bedziesz to podłączał do kina?

Dnia 16.07.2021 o 19:39, Miras23 napisał:

To według Ciebie, kino czy stereo gra jasno?

Bądźmy konsekwentni, WSZYSTKIE Denony mają takie takie same skłonności, do rozjaśniania, więc teraz mnie zaciekawiłeś :)

Wszystkie Denony NIE grają jasno. I o to się już kiedyś sprzeczaliśmy. Jesteś jedyną osoba na forum która tak uważa.

Oczywiscie masz prawo do swojego zdania.

JA natomiast muszę naprostować aby nowe osoby nie wzięły Twojego postu jako wyznacznik.

 

 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2021 o 08:52, S4Home napisał:

Stereofoniczny Denon DRA 800 albo PMA 800 nie wniesie poprawy. Nie takiej jak powinna.

NAD, czysta Yamaha na przykład AS 1000, AS 1100, Roksan K3, Denon PMA 1520. Zalezy czy nowe czy używane?

Bedziesz to podłączał do kina?

Wszystkie Denony NIE grają jasno. I o to się już kiedyś sprzeczaliśmy. Jesteś jedyną osoba na forum która tak uważa.

Oczywiscie masz prawo do swojego zdania.

JA natomiast muszę naprostować aby nowe osoby nie wzięły Twojego postu jako wyznacznik.

 

 

Piotr

To które jasno, a które ciemno? -wygląda na to, że ten Denon, to nie konsekwentny Japończyk :)


"AUDIO" 

 

PMA-2500NE

"Dynamiczne, bezpośrednie i otwarte, rozbudowane w górnych rejestrach, bas dość twardy, szeroka scena"

"AUDIO"

PMA 520

"Żywe, przestrzenne, z lekko eksponowanymi skrajami pasma"


"AUDIO"

PMA800NE

"Dynamiczny bas połączony z ocieploną średnicą i otwartą górą. Bardzo dobra sekcja phono"

 

i na tych poszukiwaniach zakańczam. Jak widać, lubią grać górą, i zawsze lubiły. Każdy ma prawo do własnego zdania.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Tvmania napisał:

A który lepszy centralny silver c350 czy paradigm 600c? 

Nikt Ci nie wskaże jednoznacznej odpowiedzi.

Ja lubię duże centralne. Paradigm podobnie jak fronty zagra mocniej. Silver z większa klasą. Tu oba są na prawdę dobre.

8 godzin temu, Miras23 napisał:

To które jasno, a które ciemno? -wygląda na to, że ten Denon, to nie konsekwentny Japończyk :)


"AUDIO" 

 

PMA-2500NE

"Dynamiczne, bezpośrednie i otwarte, rozbudowane w górnych rejestrach, bas dość twardy, szeroka scena"

"AUDIO"

PMA 520

"Żywe, przestrzenne, z lekko eksponowanymi skrajami pasma"


"AUDIO"

PMA800NE

"Dynamiczny bas połączony z ocieploną średnicą i otwartą górą. Bardzo dobra sekcja phono"

 

i na tych poszukiwaniach zakańczam. Jak widać, lubią grać górą, i zawsze lubiły. Każdy ma prawo do własnego zdania.

 

 

Ale ja od razu powiedziałem że masz do tego prawo. A co piszą w gazetkach no prosze Cie ...... :(

PMA 2500NE faktycznie gra inaczej, ale 1600NE juz też. PMA 520 i PMA 800 jest dla mnie ciepły. 520 był wręcz mułowaty. Dla 80% odbiorców też. Zgadzasz się z testami gazetowymi to znaczy że możesz dla nich pisać :)

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, S4Home napisał:

Nikt Ci nie wskaże jednoznacznej odpowiedzi.

Ja lubię duże centralne. Paradigm podobnie jak fronty zagra mocniej. Silver z większa klasą. Tu oba są na prawdę dobre.

Ale ja od razu powiedziałem że masz do tego prawo. A co piszą w gazetkach no prosze Cie ...... :(

PMA 2500NE faktycznie gra inaczej, ale 1600NE juz też. PMA 520 i PMA 800 jest dla mnie ciepły. 520 był wręcz mułowaty. Dla 80% odbiorców też. Zgadzasz się z testami gazetowymi to znaczy że możesz dla nich pisać :)

Piotr

Piotr,

Prasa to inny "case".

Ja po prostu miałem podobne spostrzeżenia, lecz nie chciałbym abyś pisał w stylu "Ty jesteś odmienny" -bo również inni użytkownicy forum mają podobne odczucia :)

Miłego wieczoru!

Dnia 19.07.2021 o 08:52, S4Home napisał:

Stereofoniczny Denon DRA 800 albo PMA 800 nie wniesie poprawy. Nie takiej jak powinna.

NAD, czysta Yamaha na przykład AS 1000, AS 1100, Roksan K3, Denon PMA 1520. Zalezy czy nowe czy używane?

Bedziesz to podłączał do kina?

Wszystkie Denony NIE grają jasno. I o to się już kiedyś sprzeczaliśmy. Jesteś jedyną osoba na forum która tak uważa.

Oczywiscie masz prawo do swojego zdania.

JA natomiast muszę naprostować aby nowe osoby nie wzięły Twojego postu jako wyznacznik.

 

 

Piotr

To które jasno, a które ciemno? -wygląda na to, że ten Denon, to nie konsekwentny Japończyk :)


"AUDIO" 

 

PMA-2500NE

"Dynamiczne, bezpośrednie i otwarte, rozbudowane w górnych rejestrach, bas dość twardy, szeroka scena"

"AUDIO"

PMA 520

"Żywe, przestrzenne, z lekko eksponowanymi skrajami pasma"


"AUDIO"

PMA800NE

"Dynamiczny bas połączony z ocieploną średnicą i otwartą górą. Bardzo dobra sekcja phono"

 

i na tych poszukiwaniach zakańczam. Jak widać, lubią grać górą, i zawsze lubiły. Każdy ma prawo do własnego zdania.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Miras23 napisał:

Ja po prostu miałem podobne spostrzeżenia, lecz nie chciałbym abyś pisał w stylu "Ty jesteś odmienny" -bo również inni użytkownicy forum mają podobne odczucia

Pokażesz mi ich? I daje już spokój :)

9 godzin temu, Miras23 napisał:

o które jasno, a które ciemno? -wygląda na to, że ten Denon, to nie konsekwentny Japończyk

Ale to normalne.

Niski tani model za 2000 zł nie będzie grał tak jak wysoki za 10 000 zł. To samo masz w Yamaha, Moon, Naim. To nic dziwnego.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...