Skocz do zawartości

Końcówka mocy - co kupić


Przemek Lewandowski

Recommended Posts

Cześć,

Jestem zupełnie zielony, dlatego proszę o wybaczenie.

Poszukuje końcówki mocy, która będzie dobrze współpracować z moim aktualnym systemem.

Z obecnego rozwiązania jestem w pełni zadowolony, jednak mam wrażenie, że można wycisnąć z muzyki nieco więcej niż "tylko" tyle.

 

Obecnie słucham muzyki/filmów w systemie 5.1 :

Denon 3600H + Kolumny Saxo 40/10/1 + KLIPSCH SPL-120

 

Chciałbym -> Wiedzieć jaką końcówkę warto rozważyć (lub inne rozwiązanie) aby teraz i w przyszłości móc cieszyć się muzyką bardziej niż do tej pory.

+ proszę o informację jak to podłączyć, w sensie czym :)

Budżet w okolicach 4k, może być trochę więcej jeżeli jest to naprawdę zasadne.

 

Za kilka miesięcy chciałbym wymienić fronty z saxo na coś ciekawszego.

Wówczas wyjdzie kino 7.1 lub 5.1, a stare fronty out.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożenie końcówki na pewno przyniesie pozytywną zmianę, szczególnie w stereo  powinieneś to odczuć. Aktualnie mamy w outlecie bardzo dobrą końcówkę mocy firmy Roksan Caspian M2 Power Amplifier i to w doskonałej cenie. Końcówkę podłączasz kablami RCA z amplitunerem i tylko taki kabel będzie ci potrzebny. Zadzwoń, albo wejdź na naszą stronę w zakładce outlet znajdziesz ten produkt - polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwania przedwzmacniacza bo ten w amplitunerze przestanie zadowalać. 

Pół biedy jeśli do końcówki która wybraliśmy jest dedykowany przedwzmacniacz tego samego producenta jednak jeśli nie ma to może być kłopot , Ci którzy mieli systemy dzielone wiedzą że to nie jest takie hop siup i wszystko do wszystkiego pasuje 😉 od tyle ode mnie. Pzdr 

Ps dlatego proponuję integrę z main in.

Sam miałem końcówkę  parę lat oraz używałem Integr jako końcówek , zabawa przednia ale trochę może potrwać .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...