Skocz do zawartości

Wzmacniacz do 400 zł


Recommended Posts

Witajcie,

Postanowiłem wreszcie poprawić jakość dźwięku słuchanej muzyki. Będzie to mój pierwszy samodzielny krok w tej kwestii, ponieważ zestaw który mam w tym momencie otrzymałem od ojca. Od razu uprzedzam że raczej nie jestem audiofilem, aczkolwiek uważam siebie za melomana. Tylko, że ktoś kiedyś powiedział, że aby się wczuć w muzykę, jakość dźwięku musi być dobra. i się z tym zgadzam, stąd mój post. Dodam też, że nie znam się za bardzo na sprzęcie muzycznym. Mój obecny zestaw to laptop - dac ungreen za jakieś trzydzieści złotych (tak wiem, nic szczególnego, ale i tak czuć poprawę dźwięku względem karty zintegrowanej) - wieża Panasonic SA-AK18 - głośniki Samsung PS-8000. W tej chwili chciałbym zmienić wieżę na jakiś dobry wzmacniacz (najprawdopodobniej używany) i zobaczyć co z tego wyjdzie, i za jakiś czas ewentualnie zmienić głośniki. Jak napisałem wcześniej muzykę słucham z laptopa, gatunkowo w okolicach piosenki poetyckiej oraz jazz. Szukałem  na olx polecanego przez was SMSL q5 pro lub Marantza, ale niestety w ten pierwszy w tej cenie jest tylko w jednym miejscu w Krakowie, więc nie wiem czy warto ryzykować wysyłkę, a drugi też tylko na południu. A ja mieszkam w okolicy Torunia, więc dla mnie za daleko.

Będę bardzo wdzięczny za radę,

pozdrawiam

Forumowicz stawiający swoje pierwsze kroki ku lepszej muzycznej przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...